No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Mladý motorkár z Lučenca havaroval pri Rapovciach, utrpel stredne ťažké poranenia

Záchranné zložky ratovali mladého motorkára z Lučenca, ktorý včera popoludní havaroval pri neďalekej obci Rapovce. K nehode došlo za obcou, 19-ročný motorkár z Lučenca na Honde CBR 600 RR podľa polície pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť v ostrej ľavotočivej zákrute a dostal šmyk. „Spadol na ľavý bok a šmýkal sa motocyklom po ceste až zišiel vpravo do priekopy,“ priblížila banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová. Mladý muž potom narazil do protisvahu a ostal s motorkou prevrátený.

Na mieste zasahovali aj hasiči, ktorí zabezpečili miesto dopravnej nehody a zamedzili úniku prevádzkových kvapalín. Dychová skúška podľa Faltániovej bola negatívna, pri nehode však utrpel zranenia, z ktorých sa bude liečiť viac ako 42 dní. Škoda na motocykli bola odhadnutá na 2 tis. eur.

Motorkár si pri nehode zlomil nohu. Ako ďalej priblížila Katarína Načiniaková zo skupiny Falck, po páde motorkár utrpel stredne ťažké poranenia a po ošetrení ho previezla posádka RZP2 Lučenec na úrazové oddelenie do nemocnice v Lučenci.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross