No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Pokazil sa Vám drahý mobil ? Nie je dôvod na paniku

ilustračné fotoDnes snáď ani nie je človeka bez mobilného telefónu. Mobilná komunikácia sa stala akousi neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Navyše sa k nej pridružili ďalšie mobilné služby. Svet internetu sa presúva na mobilné zariadenia. A  nie len to. Ľudia využívajú mobily aj pri zábave, pri športe, nákupoch, komunikácii cez sociálne siete a na nespočetné množstvo ďalších činností.

Určite sa mnohým z nás stalo, že sa nám niekedy pokazil mobil. Buď sám od seba alebo vlastným, samozrejme nechceným, zavinením či nesprávnou manipuláciou. Je veľa možností, ako si môžete pokaziť alebo znefunkčniť svoj mobil. "Otázne je, či ste ho zničili alebo v úvodzovkách len pokazili,“ hovorí p. Farkaš, prevádzkovateľ troch predajní pod značkou MOBILCLUB (Rimavská Sobota, Rožňava), ktoré sa zaoberajú mobilnými telefónmi od A po Z - okrem predaja telefónov a  príslušenstva aj veľmi kvalitným odborným servisom so špičkovými diagnostickými a servisnými zariadeniami.
Prevádzkovateľ MOBILCLUB-u jedným dychom dodáva: " To, či ste mobil skutočne zničili, vám zaručene povie len odborný technik v dobrom servise". Majiteľ prevádzok MOBILCLUB  ďalej hovorí, že zažili nespočetne veľa "havarovaných, vykúpaných či rozbitých mobilov", ktoré dokázali opraviť. Jedna rada pre všetkých: "Vybrať baterku pri akejkoľvek poruche a navštíviť našu prevádzku a to čo najskôr. Nesnažte sa mobily rozoberať, sušiť. Sme tu pre Vás a radi Vám vyberieme aj zaseknutú SIM kartu. Hlavné je prísť a poradiť sa.“

Zákazník Ján sa chcel schladiť, veď prečo by aj nie. Bol na dovolenke pri jazere. Skočil do vody - bola svieža. V momente ho však zamrazilo a nie od studenej vody - zistil, že vo vrecku svojich šortiek má mobil. Vyplával z vody a znechutene ho vypol. Ani sa ho nesnažil sušiť. Po dovolenke  navštívil prevádzku MOBILCLUB, kde mu mobil opravili, vyčistili a zrenovovali. A to bol vlastne Jánov happy end dovolenky. Ostali mu fotky, videá a všetky pracovné kontakty.

V predajni MOBILCLUB si môžete kúpiť mobilné telefóny akýchkoľvek renomovaných značiek, či už nové alebo použité. Výhodou je, že každý použitý mobil alebo iný tovar je servisne odborne zrenovovaný, samozrejmosťou je patričná záruka. S mobilnými telefónmi to v MOBILCLUBE vedia a majú svoje referencie. Ako tvrdí majiteľ siete prevádzok p. Farkaš, málokedy sa stane, že mobil nie je možné opraviť. „Ak sa Vám čokoľvek s telefónom stane, navštívte nás,“ odkazuje.

Bližšie informácie o firme MOBILCLUB nájdete na webovej stránke www.mobilclub.sk.

predajňa MOBILCLUB Hlavné námestie Rimavská Sobota

MOBILCLUB Rimavská Sobota

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross