No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Najväčší zamestnávateľ rozširuje výrobu, pracovníkom ponúka viaceré výhody a benefity

Ak hľadáte prácu, máme pre vás tip. A vôbec nejde len o pár voľných miest. V priemyselnom parku v Rimavskej Sobote rozširuje jeden z najväčších zamestnávateľov v okrese svoju výrobu. Ide o spoločnosť YURA ELTEC Corporation Slovakia, ktorá sa zaoberá výrobou káblových zväzkov pre automobily. Ich zákazníkmi sú svetoznáme automobilky Hyundai a Kia. Ako Rimava.sk informoval HR&GA Team Leader Jaroslav Miniar, v blízkej dobe plánujú rozšíriť výrobu, čo znamená aj rozšírenie počtu zamestnancov. "Preto sme sa rozhodli urobiť väčší nábor zamestnancov. Pre pobočku Rimavská Sobota to predstavuje 120 zamestnancov," uviedol Miniar zo spoločnosti Yura ELTEC Corporation Slovakia, ktorá v R. Sobote a Hnúšti zamestnáva viac než 1 400 zamestnancov.

Pracovný režim v tejto spoločnosti je trojzmenný v čistom, tichom a klimatizovanom prostredí. Zamestnancom spoločnosť ponúka zamestnanie na trvalý pracovný pomer. Miniar avizuje, že ponúkajú rôzne benefity. Ako poznamenal, patria medzi ne platené nadčasy, stravné lístky aj navyše za nadčas, dochádzkový bonus, výkonnostný bonus, narodeninový bonus a zabezpečenie pitného režimu. Okrem toho spoločnosť zabezpečuje prací prášok, multivitamíny a rôzne mikulášske balíčky, vianočný bonus či športový deň.

"Od zamestnancov požadujeme znalosť slovenského jazyka (aj slovom), manuálnu zručnosť, farbocit a hlavne chuť pracovať," pripomína Miniar. Bližšie informácie záujemcom o prácu poskytnú priamo na osobných pohovoroch, ktoré budú prebiehať v termíne od 2. do 30. septembra. Bližšie informácie sa záujemcovia môžu dozvedieť aj telefonicky na čísle 047/58 123 54. Na vrátnici si je možné vyzdvihnúť osobný dotazník. "Po vyplnení ho môžu aj odovzdať a následne podľa vyplneného spomenutého dotazníka budeme priamo pozývať vybraných žiadateľov na pracovný pohovor," priblížil ďalšiu z foriem nahlásenia sa uchádzačov o prácu. "Tešíme sa v mene spoločnosti na nových ľudí, ktorí rozšíria našu YURA rodinu," uzavrel.

Spoločnosť pôsobí v Rimavskej Sobote od roku 2008. Pôvodne pod názvom Sewon ECS, v súčasnosti ako spoločnosť YURA ELTEC Corporation Slovakia.

Zdroj: PR-Článok
Pri PR článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross