No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Novembrový víkend v znamení divadla, hudby i adrenalínu

3. novembra 2017 | |  | | |

Prvý novembrový víkend bude rovnako bohatý na podujatia. Užijete si divadlo, hudbu, ale aj adrenalín. A kam za nimi vyraziť? Pozrite si prehľad podujatí na najbližšie dni.Tým prvým bude halloweensky večer v maskách v Tisovci. Dnes, 3. novembra od 19:00 hod. sa môžete tešiť na hudobnú skupinu Aspekt Dezen. Okrem toho je pre vás pripravená veľká tombola, cena pre najlepšiu masku i večera. Organizátori však nezabudli ani na prekvapenie. O hudobnú zábavu bude postarané aj v Hnúšti, kde sa v rámci svojho turné Molekuly zvuku tour 2017 predstaví slovenská skupina Desmod.

Rovnako ani v sobotu, 4. novembra, nebude núdza o zábavu. Tú si užijete pod holým nebom na Salaši Zbojská, kde je pre vás pripravená Zbojnícka jazda. Zo sedla Zbojská sa môžete dole kopcom „zgúľať“ až do Rimavskej Soboty. V tunajšom Dome kultúry, v bábkovej sále, sa predstaví Divadlo Havran s inscenáciou Láska v studni. Začiatok predstavenia bude o 19:00 hod.

Umením bude žiť aj Mestská galéria. Sobotňajšie popoludnie, od 16:00 hod., bude patriť Výtvarnému ateliéru s Henrietou Kurčíkovou, ktorá pochádza z Rimavskej Soboty a aktuálne v galérii vystavuje prierez tvorbou. Workshop je určený pre záujemcov o umenie, pre začínajúcich a aj skúsenejších výtvarníkov (+ 15 rokov) a je spojený s konzultáciou vlastných výtvarných diel. Autorka na výstave predstavuje dizajnérske a skulpturálne objekty, poťah na kreslo, kostýmové skulptúry, odevy a ich časti – čepce, kabát, textilné „maľby a kresby“, či fotografie. Výstava potrvá do 20. novembra, otvorené: pondelok až piatok od 9:00 do 17:00 hod.

Ponuka víkendových podujatí je pestrá. Stačí si len vybrať a niektoré z nich navštíviť.

Zdroj: Rimava.sk, regionmalohont.sk, FOTO: rs racing drones team


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross