No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Novohradské vinárstvo MOVINO pripravuje svoje tradičné podujatie Dni vína + SÚŤAŽ

Zdroj foto: archív MOVINO

VEĽKÝ KRTÍŠ – Ste milovníkmi kvalitného vína, chutného jedla a príjemnej hudby? Preferujete toto trio na jednom mieste? V tom prípade vám odporúčame najbližšiu sobotu (20. mája) navštíviť priestory veľkokrtíšskeho vinárstva MOVINO.

Spomínaná spoločnosť si pre vás pripravila už svoje tradičné podujatie, na ktorom môžete ochutnať všetky ich vína, ktoré pochádzajú z lokálnych vinohradov v regióne Novohrad. Ochutnávka bude sprevádzaná kultúrnym programom.

Článok pokračuje pod reklamou


Súčasťou podujatia bude aj prehliadka pivničných priestorov, v ktorých vám porozprávajú celý príbeh zrodu najlepších vín a kolobeh výrobného procesu.

Hladní určite nezostanete tiež, pretože ku kvalitnému vínu patrí aj chutné jedlo.

Ak sa rozhodnete tento deň stráviť v priestoroch vinárstva MOVINO aj so svojimi ratolesťami, nemusíte sa báť, program je prichystaný aj pre ne, napríklad so Šašom Jašom a kúzelníkom.

Pripravený bude aj detský kútik či skákací hrad.

Vstupné na podujatie je 5 eur za dospelého a 2 eurá za dieťa. Máte možnosť zakúpenia vínneho pasu, v ktorom je zahrnutá vstupenka, pohár, ktorý vám zostane na pamiatku, uvítací drink, žetóny v hodnote 10 eur, za ktoré si môžete počas podujatia kúpiť víno a občerstvenie, tyčinky a jeho súčasťou je aj 10-percentná zľava na nákup fliaš vína.

SÚŤAŽ

V spolupráci s vinárstvom MOVINO z Veľkého Krtíša sme si pre vás pripravili súťaž o 4 vstupenky na podujatie Dni vína MOVINO, ktoré sa uskutoční 20. mája od 13:00 v priestoroch vinárstva.

Súťaž prebieha na našej stránke na sociálnej sieti Facebook a trvá do 18. mája do 15:00, kedy vyžrebujeme štyroch výhercov, ktorí získajú po jednom lístku na podujatie.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň like, v komentároch označte niekoho, koho by ste vzali so sebou a príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie o tomto vynikajúcom podujatí nikomu neušli.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross