No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Opitý vodič vo veku 53 rokov narážal v meste do áut aj dopravných značiek

ROŽŇAVA – Doslova pinball predviedol 53-ročný vodič z Rožňavy, ktorý v stredu (28. 4.) pri jazde v podnapitom stave v meste narážal do odstavených áut i dopravných značiek. O udalosti informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (KR PZ) Košice na Facebooku.

Počas jazdy sa pravdepodobne nevenoval plne vedeniu motorového vozidla, nesledoval situáciu v cestnej premávke a narazil do odstaveného osobného motorového vozidla značky Opel. Pokračoval však ďalej, pričom prednou pneumatikou zachytil predný nárazník a evidenčné číslo motorového vozidla Škoda a následne narazil do bočnej časti auta značky Volkswagen,“ priblížili policajti.

Článok pokračuje pod reklamouAby toho nebolo málo, s vozidlom z miesta odišiel k jednému z pohostinstiev, kde spätným zrkadlom zachytil spätné zrkadlo motorového vozidla Audi a „zrámoval“ dopravnú značku Daj prednosť v jazde. Svoju „spanilú jazdu“ ukončil na Šafárikovej ulici, kde podľa policajtov z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojím schopnostiam prešiel do protismernej časti vozovky na odstavnú plochu, „preskočil“ obrubník a narazil do dopravnej značky označujúcej hlavnú cestu.

Vykonanou dychovou skúškou bola u vodiča nameraná hodnota 0,92 mg/l, čo je po prepočte 1,92 promile. Poverený príslušník PZ začal v súvislosti s uvedenou udalosťou trestné stíhanie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ zakončilo KR PZ.

Rimava.sk začína s častejším informovaním z regiónu Rožňavy a okolia. Ak máte záujem o spravodajstvo a zaujímavosti z tejto oblasti, môžete nás sledovať na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Ak máte záujem o reklamu, navštívte túto sekciu na našej stránke.

https://www.facebook.com/KRPZKE/posts/3554325041333973

Foto: KR PZ Košice


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross