No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Oslavy v Revúcej prinesú koncerty, tradičný jarmok, oceňovanie osobností, aj záverečný ceremoniál Mesta kultúry 2022

6. júna 2023 | | | |  | 
Foto ilustračná.

REVÚCA – V Revúcej sa bude oslavovať aj tento rok. Deň mesta a záverečný ceremoniál projektu Mesto kultúry Revúca 2022 sa uskutočnia už o niekoľko dní.

Mesto Revúca a Mestské kultúrne stredisko Revúca vás pozývajú na 26. ročník Dňa mesta Revúca, ktorý je pripravený na piatok, 16. júna, pred budovou Kohút.

Článok pokračuje pod reklamou


V rámci programu si pre vás pripravili vystúpenia revúckych škôl, dychovky SMZ Jelšava, tanečných a folklórnych skupín, či večerné koncerty hudobných skupín Audiora, Metalena, Marturos a repera Ria.

V rovnaký deň bude Súkromná stredná odborná škola Revúca ponúkať pred budovou školy obedové menu. Sprevádzať ich bude moderátor Ján Bazovský. Na výber budú mať tradičné revúcke guľky, guľáš, langoše, bolestníky a zároveň sa chcú pokúsiť prekonať vlastný rekord z minulého roku s revúckym závinom.

Na štvrtkový deň (15. júna) je pripravené slávnostné oceňovanie osobností mesta a na sobotu (17. júna) záverečný ceremoniál projektu Mesto kultúry Revúca 2022. V piatok a v sobotu sa môžete prejsť revúckym jarmokom.

Zdroj: Mesto Revúca

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross