No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Pobočka Sociálnej poisťovne má novú šéfku

Novou riaditeľkou pobočky Sociálnej poisťovne v Rimavskej Sobote sa stala Barbora Emingrová. Pre Rimava.sk to uviedol hovorca Sociálnej poisťovne Peter Višváder. Ako doplnil, vyhrala výberové konanie, v ktorom sa o riaditeľskú funkciu uchádzali štyria záujemcovia. Ako poznamenal, o víťazovi výberového konania rozhodol generálny riaditeľ Sociálnej poisťovne. Je ním Ľubomír Vážny.

Článok pokračuje pod reklamouVišváder ďalej uviedol, že Emingrová bola poverená vykonávaním funkcie riaditeľky s účinnosťou od prvého júna. Ako spresnil, jej predchádzajúcim zamestnávateľom bol Úrad práce, sociálnej vecí a rodiny v Rimavskej Sobote, kde pracovala 26 rokov a má prax v oblasti sociálnych dávok.

Na konci apríla skončila na poste riaditeľky rimavskosobotskej pobočky Sociálnej poisťovne Zuzana Kederová, ktorá odišla do dôchodku. Od mája ju potom dočasne viedla Katarína Černáková. „Katarína Černáková je stále zamestnaná v Sociálnej poisťovni, pobočka Rimavská Sobota na svojej pôvodnej pracovnej pozícii, vrátila sa tam po uplynutí poverenia,“ informoval hovorca Sociálnej poisťovne.


Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross