No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Aj úrad práce hľadá zamestnancov do svojich radov. Zverejnili zoznam voľných pracovných miest

RIMAVSKÁ SOBOTA - Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Rimavskej Sobote aktualizoval zoznam voľných pracovných miest v okrese. Zamestnancov hľadajú aj do svojich radov.


Prečítajte si tiež: Voľné pracovné miesta v Novohrade: Hľadajú dojiča, pracovníka SBS, účtovníčku aj špeciálneho pedagóga


Na zozname voľných miest v okrese sa najnovšie objavila napríklad ponuka pre opatrovateľku v zariadení pre staršie osoby a osoby so zdravotným postihnutím. Ďalší zamestnávateľ hľadá administratívneho pracovníka.

Článok pokračuje pod reklamou


Zamestnancov hľadá aj miestny úrad práce. Obsadiť by chceli pozíciu poradcu pre oblasť právneho poradenstva. Ďalej chcú prijať do zamestnania aj poradcu pre oblasť psychologického poradenstva a poradcu pre oblasť ekonomického poradenstva. Výkon práce je v Rimavskej Sobote, bližšie informácie o pozíciách nájdete na priložených odkazoch.


Prečítajte si tiež: V Rimavskej Sobote funguje Regionálne centrum kariéry, má prepájať požiadavky firiem so vzdelávaním na školách


Celý zoznam voľných pracovných miest nájdete na tomto odkaze. Ponuky práce pribúdajú aj v inzertnej časti nášho portálu.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross