No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Vianočná súťaž v RS-Park R. Sobota bola vyhodnotená. Poznáme mená víťazov

Aktualizované 23. decembra o 10:00 hod.

Do veľkej súťaže v RS-Park centre v Rimavskej Sobote sa počas vianočných nákupov zapojilo viac ako 150 zákazníkov. Stačilo nakúpiť nad 20 eur a vyplniť prihlasovaciu kartičku. Žrebovanie prebehlo včera. "Tak, aby sme stihli našim zákazníkom odovzdať výhry, aby ich podľa možností mali už pod vianočným stromčekom," informuje Rimava.sk Kristián Podhradský, konateľ spoločnosti JK&SN GROUP, s. r. o. Ako ďalej uviedol, sú radi, že mohli aj takto prispieť k pestrejším Vianociam a všetkým prajú pokojné prežitie týchto sviatkov.

  1. výhra - pani Anita s pokladničných dokladom č. 031/000018
  2. vyhra - pani Mária - 021/000010
    pani Adriana - 034/000141
  3. vyhra - pani Martina - 039/000031
    pani Kristina - 028/000052
    pani Zuzana - 035/000124

"Výherkyne nás môžu kontaktovať či už cez Facebook alebo Instagram, každopádne my ich budeme kontaktovať jednotlivo," dodáva.

Nákupné centrum je otvorené ešte dnes. Najbližšie svoje brány otvorí v pondelok 28. decembra s čerstvou ponukou v potravinách Fresh, kde sa netlačíte ako v iných nákupných centrách. Výhodou je parkovanie v podzemných garážach, kde ostanete v suchu.

Aktualizované 10. decembra o 9.30 hod.

Remeselné produkty, pečivo, čaje, medovina či varené víno ponúkajú v týchto dňoch na prízemí v priestoroch novej tržnice na Ulici B. Bartóka. Viacerí držitelia značky regionálny produkt sa už včera stretli v Rimavskej Sobote, aby odprezentovali svoj tovar vo vianočnej atmosfére. Využite tak možnosť nakúpiť pre svojich blízkych praktické a kvalitné darčeky.

Trhy potrvajú do soboty 12. decembra. Ako avizujú organizátori, denná ponuka sa mení v závislosti od počtu jednotlivých predajcov. Každý deň je tak prekvapením. Pravdepodobne najviac predajcov očakávajú v piatok a sobotu.

Návštevníci majú možnosť pohodlne zaparkovať v priestoroch podzemnej garáže bez toho, aby si zmočili nohy v upršanom počasí. Okrem toho RS-Park ponúka zvýhodnené ceny na všetok tovar vo vybraných obchodoch. Aby to nebolo málo, za nákup nad 10 eur dostanete kávu zadarmo.

Pôvodná správa

Výpredaje po nedávnom Black Friday v obchodoch či nákupných centrách nekončia. Výhodné ceny nájdu zákazníci v novootvorenom Obchodnom centre RS-Park v centre Rimavskej Soboty.

Zľavy aj káva ako odmena pre vás

Okrem 20 percentných zliav na tovar v štyroch obchodoch ponúkajú aj kávu zadarmo. Jej vôňa vás opantá hneď pri vstupe do veľkej budovy vo vkusne zariadenej priestrannej kaviarni. "Stačí si nakúpiť tovar dennej potreby v miestnych potravinách Fresh či vo vybraných obchodoch v hodnote nad 10 eur. Naši zákazníci získajú kupón, za ktorý dostanú kávu so sebou," informuje Rimava.sk Kristián Podhradský, konateľ spoločnosti JK&SN GROUP, s. r. o. V ponuke majú aj rýchle občerstvenie či varené víno, ktoré nemôže chýbať pred Vianocami a obzvlášť v novej a modernej Tržnici.

Okrem toho sa zákazníci môžu zapojiť aj do Vianočnej súťaže kúpou kvalitných vín zo Slovenska či zahraničia. V ponuke nájdete dokonca aj prvé certifikovené antihistamínové vína.

Dvadsaťpercentné zľavy dostanú aj v predajni s oblečením na tovar od svetových značiek, ako sú  Victoria's Secret, Gap, Zara, Jack&Johns, Calvin Klein či Michael Kors, ktoré v iných obchodoch v Rimavskej Sobore nájdete len ťažko. Ponuka zaujme najmä tých, ktorí radi investujú do kvality a výnimočnosti. Okrem oblečenia v tejto predajni majú aj doplnky do auta – od stojanov na nápoje, kufra na odkladanie dokumentov či rôznych vankúšikov tu nájdete aj bedrové opierky či iné luxusnejšie doplnky značky Anjuny.

Do tržnice prídu už čoskoro aj remeselníci

Predvianočným spestrením budú viacerí predajcovia s remeselnými produktmi. Prinesú tovar, ktorý patrí k Vianociam či vianočným trhom. Ako majitelia prezradili, účasť zatiaľ potvrdili predajcovia medoviny, perníkov, medu, keramiky, mydiel, výrobkov z prírodných materiálov a predajcovia textilu s výšivkami. Odprezentovať sa príde aj združenie predajcov Debnička Novohrad. K dispozícii budú od stredy 9. decembra do soboty. Ak by mal niekto z predajcov so zaujímavým tovarom záujem, miesto sa pre nich nájde.

Bližšie informácie, ako sa zapojiť do veľkej Vianočnej súťaže o práčku Samsung, vám radi poskytnú priamo v obchodnom centre. To už od hlavného vstupu zákazníkov víta veľkým stromčekom s výzdobou.

RSPark je otvorený denne od 7:00 do 19:00 na Ulici B. Bartóka 1A. V budove je vyhrievané podzemné parkovisko, ktoré slúži návštevníkom centra zdarma. Bezproblémovo sa do nej dostanú vozidlá do výšky 2m, čo zahŕňa všetky osobné vozidlá, aj tie najväčšie SUV. K dispozícii sú aj dva výťahy, takže problémy dostať sa z parkoviska na prízemie či na prvé poschodie nebudú mať ani mamičky či oteckovia s kočíkom alebo imobilní zákazníci.

Zdroj: PR článok

Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross