No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Optika MIOK sa vám chce poďakovať za priazeň, preto vám predstavuje svoju jesennú akciu

30. septembra 2022 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA - Optiku MIOK vám už možno veľmi predstavovať nemusíme. Ak máte nejaký problém so svojimi okuliarmi alebo ste sa rozhodli, že potrebujete nové, určite viete, kam vaše kroky povedú. Predsa len, v Rimavskej Sobote má už svoju históriu a svoje meno si buduje viac ako 30 rokov.

Tentokrát ale prichádza s ponukou, na akú možno nie ste zvyknutí, ale o to viac vás poteší.

Majiteľ Optiky MIOK Patrik Okruhlica sa rozhodol potešiť vás jesennými zľavami v trvaní od 30. septembra do 30. októbra. Vysvetlíme vám, o čo ide.

Aj z toho dôvodu, že sa momentálne nachádzame v situácii, keď sa každým dňom ceny zvyšujú, v optike sa vám takýmto spôsobom chcú odvďačiť a ušetriť vám aspoň niekoľko eur, a to aj vďaka spolupráci s ich dodávateľom.

"Chceme zároveň poďakovať aj našim zákazníkom, že sú nám stále verní aj po toľkých rokoch. Už sa aj poznáme navzájom a snažíme sa vyhovieť každej požiadavke, s ktorou za nami prídu. Ďakujeme im aj za pozitívnu spätnú väzbu, pretože tá je pre nás najdôležitejšia a vždy nám urobí radosť, keď vieme, že nás niekto odporučil ďalej. Samozrejme, tešíme sa aj na nových zákazníkov a verím, že u nás budú tak isto spokojní," povedal pre Rimava.sk súčasný majiteľ Okruhlica.

V čom spočíva JESENNÁ AKCIA v Optike MIOK?

  • Pri zakúpení nového rámu získate pár skiel s antireflexnou vrstvou zdarma, ak máte dioptrie od 0 do +6 a od 0 do -6 (ušetríte 35 eur). Táto vrstva chráni oči aj pred modrým svetlom.
  • Ak si chcete zakúpiť okuliare (nový rám) s farebnými sklami (slnečné), či už s dioptriou alebo bez nej, získate ich za 20 eur namiesto 50 eur.
  • V prípade nového rámu, do ktorého budete chcieť meniace sklá (zafarbujú sa podľa intenzity slnečného žiarenia), zaplatíte namiesto 92 eur 80 eur.
  • Akcia nie je obmedzená iba na jeden rám, pokiaľ si zakúpite viac kusov okuliarov, zľava na sklá sa vám zaráta do každého rámu.

"Chcem zdôrazniť, že slnečné okuliare nie sú dôležité iba v letnom období, ako si všetci myslia. Naopak, dôležité sú aj na zimu, pretože slnečné žiarenie, ktoré sa odráža od snehu, dokáže byť ešte silnejšie ako v lete," vysvetlil Okruhlica.

Dodal tiež, že antireflexná úprava skiel vo vašich okuliaroch je dôležitá aj pri večernom šoférovaní. Vďaka nej odlesky od svetiel nie sú až také intenzívne a je vidieť jasnejšie krajnice vozovky. Tak isto antireflexná úprava poskytuje ochranu pri používaní digitálnych zariadení, z ktorých vyžaruje škodlivé modré svetlo.


K TÉME: V meste bola založená medzi prvými. Rodinnú firmu si generačne odovzdávajú


Prevádzka má momentálne aj nový tovar z rôznych slovenských a zahraničných výstav, na ktorých predstavili novú kolekciu na obdobie jeseň/zima.

V Optike MIOK máte možnosť si vybrať aj z rôznych rámov známych značiek, ako napríklad Karl Lagerfeld, Tommy Hilfiger, Guess, VonBogen, Cosmopolitan, Dona Lucci a mnoho ďalších. V prevádzke sa snažia značky obmieňať a neustále pribúda nový tovar.


Optiku MIOK nájdete v Rimavskej Sobote na ulici Francisciho 4 oproti VÚB banke.

Môžete ju sledovať aj na Facebooku - Optika MIOK
kde neprehliadnete informácie o novom tovare alebo otváracích hodinách.

Ak vás zaujímajú nejaké informácie alebo sa potrebujete poradiť,
môžete zavolať na telefónne číslo 047/562 56 78.


PR článok
Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross