No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Soboťanka Nadežda Demeterová sa stala Slovenkou roka: Bez našich zamestnancov by sme to nedokázali, povedala v príhovore

23. júna 2022 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Nadežda Demeterová je dôkazom toho, že aj dáma z malého mesta, môže byť docenená na celoslovenskej úrovni. Dnes večer si prevzala prestížne ocenenie v ankete Slovenka roka v kategórii Biznis a manažment. Je sladkým plodom jej neúnavnej, obetavej a dobre odvedenej celoživotnej práce.

Nadežda Demeterová, rodáčka z Hačavy, je konateľka a spolumajiteľka spoločnosti konzervárne RISO-R, s.r.o. Rimavská Sobota. Je srdcom rimavskosobotskej firmy, s láskou a pokorou pristupuje k svojej práci, vďaka ktorej sa v meste zachovala 120-ročná konzervárenská tradícia.

Článok pokračuje pod reklamou


„Život nám prebieha veľmi rýchlo a predelia ho len smutné a krásne udalosti. Toto je pre mňa krásna udalosť. Stojím tu a som veľmi vďačná a šťastná. Vďačná som môjmu manželovi, mojim dvom synom a našim zamestnancom, s ktorými podnikáme už viac než 30 rokov a bez nich by sme sa nedostali až sem a nedokázali to, čo sme dokázali,“ povedala pani Nadežda Demeterová v príhovore.


Prečítajte si tiež: Príbeh firmy RISO: Sme hrdí na to, že sme udržali tradíciu konzervárenskej výroby dodnes, hovorí Nadežda Demeterová, kandidátka na Slovenku roka


„Prežili sme veľmi ťažké chvíle a keď mi bolo najhoršie, môj manžel mi vždy hovoril: neboj sa, poctivá práca sa vypláca. Znova musím potvrdiť, že mal pravdu,“ pokračovala čerstvá Slovenka roka.

„Veľmi sa chcem poďakovať každému z vás, kto mi poslal svoj hlas a posunul ma v ankete Slovenka roka až sem. Moje veľké ďakujem patrí aj dámam okolo pani Rehákovej, ktoré neúnavne organizujú túto anketu už po štrnásty rok. A verte, dávajú pocit výnimočnosti ženám, ktoré sú mimo dosahu kamier. Veľká vďaka všetkým,“ dodala na záver.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross