No active "ca-sidebar-197687" sidebar

ÚPSVaR v Rim. Sobote má nového riaditeľa, chcel by prispieť k rozvoju celého regiónu

RIMAVSKÁ SOBOTA – Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Rimavskej Sobote má opäť nového riaditeľa. Je ním Dušan Šmidt, ktorý na poste vystriedal Oľgu Terekovú. Predtým funkciu približne polroka zastávala Andrea Gállová.

Do funkcie riaditeľa Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota vymenoval Dušana Šmidta Generálny riaditeľ a generálny tajomník služobného úradu Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny, v zmysle zákona o orgánoch štátnej správy v oblasti sociálnych vecí, rodiny a služieb zamestnanosti. „Som presvedčený, že som schopný prispieť k ďalšiemu úspešnému napredovaniu úradu ,pohľadom z iného uhla´, proklientskym prístupom a novými nápadmi,“ povedal pre Rimava.sk nový riaditeľ ÚPSVaR v Rimavskej Sobote.

Článok pokračuje pod reklamouAko ďalej uviedol, do budúcnosti by rád prispel svojimi skúsenosťami, názormi a postojmi aj k rozvoju nášho mesta, ako aj celého regiónu. „Moje dlhodobé ciele – zvyšovanie spokojnosti našich klientov, aby Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota bol pre nich útočiskom, kde sa budú môcť za každých okolností obrátiť s vedomím, že sa dočkajú cielenej a adresnej pomoci pri riešení ich situácie či problému. Tiež sa chcem sústrediť na zvýšenie spokojnosti zamestnancov, aby vedeli, že som tu pre nich a každú situáciu či problém vieme spoločne zvládnuť,“ vyjadril sa ďalej Dušan Šmidt.

Oľga Tereková bola vo funkcii riaditeľky ÚPSVaR v Rimavskej Sobote približne od konca januára do polovice mája. Jej predchodkyňou bola Andrea Gállová, ktorá sa riaditeľkou stala koncom júla minulého roka. Vystriedala Líviu Koóšovú.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross