No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V Zoraya Restaurant & Caffé vás privítajú s pravými chorvátskymi čajmi a aj s novou jesennou ponukou v jedálnom lístku

Plavková sezóna je už niekoľko týždňov za nami. Dni sa skrátili, počasie je chladnejšie a začíname sa viac obzerať po voňavých teplých nápojoch a chutných sezónnych pokrmoch.

Letné obdobie obľubujeme aj kvôli drinkom, ktoré nás v horúcom počasí schladia a môžeme si ich užívať na terasách do neskorých večerných hodín.

Svoj originálny koncept reštaurácia predstavila už v roku 2014. Názov ZORAYA vznikol spojením slov – Zoberiem ťa do raja.

Jeseň a zima majú ale tak isto svoje čaro. Výborné horúce nápoje, varené víno, vynikajúce jedlo, blížiace sa vianočné obdobie, to všetko patrí k posledným mesiacom v roku, ktoré nás čakajú.

Čo nás ale v tejto sezóne čaká v Zoraya Restaurant & Caffé v Rimavskej Sobote?

Reštaurácia má svoj exotický nádych – vznikla nápadom spojiť cestovateľský svet s kulinárskymi zážitkami. Tie vám ponúka aj pri svojich jedlách. Majiteľka reštaurácie Andrea Krausová chce, aby ste sa pri jedle najmä cítili dobre a užili si svoju chvíľu oddychu.

Týmto ročným obdobiam v reštaurácii prispôsobili aj jedálny a nápojový lístok. Môžete si z neho vybrať napríklad kačacie prsia s brusnicovou omáčkou a karamelizovanou hruškou, panenku so slaninkou, kuracie prsia s prosciuttom, tranšírovaný flank steak, tatársky biftek, grilovaného lososa, rôzne druhy cestovín a šalátov alebo dezerty.


K téme: Prímorská atmosféra a pocit, akoby ste sa ocitli v inej krajine. To zažijete, keď vstúpite do Zoraya Restaurant & Caffé


Samozrejme, stále môžete staviť aj na klasiku, kvôli ktorej sa do reštaurácie vraciate, a to sú napríklad ich známe hamburgery s vlastnoručne pečenou žemľou. Alebo prísť stráviť pokojnú chvíľu pri vynikajúcej káve s ich vlastnou značkou. V ponuke nájdete aj výborné čokolády talianskeho či indického pôvodu.

Odporúčame ochutnať aj výborné pravé chorvátske čaje, ktoré vás nielen zahrejú, ale vďaka svojmu zloženiu prospejú aj vášmu imunitnému systému.

Priestory reštaurácie sú dostupné aj v prípade, ak si ich chcete zarezervovať na rôzne podujatia – oslavy, krstiny, firemné večierky a podobne.

V Zoraya Restaurant & Caffé vám ponúkajú aj možnosť cateringu, ktorý vám ušijú priamo na mieru podľa vašich požiadaviek. Nezabúdajte ani na to, že jedlo si môžete objednať a oni vám ho prinesú priamo k dverám.


Zaujímavosťou je, že zabezpečujú aj vytvorenie menu pre seniorov za zvýhodnenú cenu po dohode dlhodobého odberu.


"Počas víkendov doplňujeme našu ponuku o špeciality rôzneho typu, aby ste si vždy našli dôvod navštíviť našu reštauráciu, pretože sme tu pre vás a neustále sa snažíme priniesť niečo nové. Tiež u nás môžete stráviť príjemný večer v sprievode dobrej hudby alebo prinášame rôzne tematické večery, o ktorých sa dozviete na našej facebookovej stránke," dodala majiteľka reštaurácie Andrea Krausová.

Môžeme už iba skonštatovať, že je určite lepšie reštauráciu navštíviť, ako o nej stokrát počuť. Zastavte sa na ulici Cukrovarská 5231/1 H (pri OC Galérii Komín) a pošteklíte svoje chuťové poháriky.


Reštauráciu môžete kontaktovať aj na telefónnom čísle 0951 353 351.
Na dobrom jedle si u nich môžete pochutnať od pondelka do štvrtka
v čase od 8:00 do 21:00 hod., v piatok od 8:00 do 22:00 hod.,
v sobotu od 10:00 do 21:00 hod. a v nedeľu od 10:00 do 18:00 hod. 
Ponuku denného menu nájdete na našom webe menu.rimava.sk
a rovnako aj na ich web stránke, so všetkými dostupnými informáciami.
Viac o nich zistíte aj na ich Facebooku.


Zoraya Restaurant & Caffé nájdete pri OC Galérii Komín v Rimavskej Sobote.

PR článok

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross