No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Prestup sa vyplatil, Viktória Gémešiová v pre ňu novej kategórii triumfovala

Viktória a jej priateľ Jakub, ktorý je zároveň aj jej trénerom. Foto: Album V. Gémešiovej

Soboťanka Viktória Gémešiová cez víkend triumfovala na súťaži BEST CUP 2022 Stará Ľubovňa. Debutovala v kategórii wellness, kde získala 1. miesto.

23-ročná Viktória minulý rok súťažila v kategórii bikini fitnes junioriek nad 166 centimetrov. Rozhodla sa však pre zmenu. "Celá príprava bola pocitovo oveľa prirodzenejšia, nenatrápila som sa tak ako minulý rok. Konečne si nemusím robiť starosti napríklad za veľké lýtka, ktoré mi minulý rok ani po polročnej príprave objemovo nezišli a nepôsobilo to pekne v kategórii bikini. Všetko bolo oveľa lepšie ako minulý rok," zhodnotila svoj prestup.

Článok pokračuje pod reklamou


Prečítajte si tiež: V. Gémešiová začína zbierať cenné umiestnenia

„Beriem to ako štartovaciu súťaž, nemala som žiadne očakávania, lebo som nevedela, ako budem vyzerať na pódiu medzi ostatnými wellnesskami a aj keď to dopadlo veľmi úspešne, tak vidím plno chýb, na ktorých chcem zapracovať a vylepšiť do ďalších súťaží," dodala. Zapracovať by chcela najmä na predných stehnách, na vršku tela a celkovej prezentácii.

Súťaže v Starej Ľubovni sa síce neplánovala zúčastniť, rozhodne ale urobila dobre. "Mala som veľkú chuť ísť do prípravy a zároveň som si povedala, kedy keď nie teraz. Ja si chcem súťaženie naplno užiť, kým na to ešte mám vek, aby som potom nič neľutovala," vyjadrila sa Viktória, ktorú najbližšie čaká súťaž už 9. apríla v Dubnici nad Váhom (Veľká cena Dubnice). 23. apríla by chcela štartovať na MSR v Šuranoch.

A ako stíha zladiť štúdium, prácu a tréningy? "Bolo to časovo náročné, niekedy aj psychicky, ale to všetko k tomu patrí. Momentálne sa potrebujem najviac zamerať na dopísanie diplomovej práce a následne na prípravu na štátnice. Prácu riešim z domu, takže sa to dá nejak zladiť," vysvetlila. Viktória študuje na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave, konkrétne odbor učiteľstvo pedagogiky a psychológie.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross