No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V. Gémešiová začína zbierať cenné umiestnenia

17. júna 2021 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Viktória Gémešiová, ktorú poznáme najmä ako mažoretku, je vo svete bikini fitness zatiaľ len nováčikom. Napriek tomu už začala zbierať prvé cenné umiestnenia.

22-ročná Soboťanka má za sebou ďalšiu súťaž v kategórii bikini fitness junioriek nad 166 centimetrov. Vo Vyšných Ružbachoch na súťaži 2021 SAFKST Best Cup nastúpila za Roland Fitness. Spomedzi deviatich pretekárok si vybojovala 3. miesto.

Článok pokračuje pod reklamou„Súťaž vo Vyšných Ružbachoch zbehla veľmi rýchlo, čo ma celkom potešilo po skúsenosti na Európe, kde som čakala 10 hodín na moju kategóriu. Na pódiu som sa necítila až tak dobre ako v Španielsku, lebo ako hovorím, všetko sa udialo tak rýchlo, nestihla som sa ani napumpovať a skoro ani domaľovať,“ zhodnotila svoju účasť Viktória Gémešiová.

Ako ďalej povedala, v konečnom dôsledku je rada, že na ňu vôbec išla. „Posledné dni pred súťažou to vyzeralo všelijako kvôli zdravotným dôvodom,“ prezradila ďalej s tým, že išlo o silnú alergiu. „Umiestnenie je už len čerešnička na torte, ako sa hovorí. Vnímam to tak, že každá súťaž je príležitosť pre zlepšenie sa a verím, že o týždeň na Majstrovstvách Slovenska to bude ešte lepšie a vychytám chyby, ktoré som spravila na Slovenskom pohári v Ružbachoch,“ vyjadrila sa na záver fitnesska.

Zdroj foto: V. Gémešiová


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross