No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Príchod prázdnin si žiada poriadnu oslavu, možno aj v Disneylande

perex-hura-prazdninyLeto sa nezadržateľne blíži a s ním aj dvojmesačné voľno, na ktoré sa tešia asi všetky deti. A preto na známosť sa všetkým dáva, že v Mestskej záhrade bude poriadna letná zábava 🙂 Opäť sa o to postará Občianske združenie Naša Sobota, a to úspešným podujatím Hurá prázdniny, na ktorom spoločne privítame to najkrajšej obdobie v roku plné zážitkov a zábavy. Na deň, na ktorý sa len tak ľahko nezabúda sa môžu tešiť veľkí, malí ale aj tí najmenší, práve pre nich organizátori pripravujú bohatý program na hlavnom pódiu v podobe rôznych súťaží, aktivít či minidiskotéky.

Nebudú chýbať stánky s remeslami i občerstvením. Ako ďalej pre Rimava.sk prezradil Marian Štúrik, jeden z členov o.z. Naša Sobota, o plné bruchá návštevníkov sa postarajú pripravované pochúťky. „Viac však neprezradíme,“ povedal s úsmevom a dodal, že nazbieranú energiu z lahôdok určite všetci návštevníci využijú pri rôznych aktivitách počas celého dňa.

Hlavná cena súťaže tímov je cesta do Disneylandu!
Apropo, keď je reč o súťažiach, neodpustili by sme si, keby zabudneme doslova a do písmena na lákavú cenu, ktorou bude aj tento rok cesta do Disneylandu. Túto cenu môže získať každý, kto si zostaví družstvo zo štyroch detí a dvoch „dospelákov“, bezplatne ho zaregistruje a v súťaži družstiev nazbiera najviac bodov. Registrácia družstiev je už spustená, stačí vyplniť formulár a ste v súťaži o víkendový zájazd do Disneylandu. A pamätáte sa na minuloročné súťažné úlohy, kde nechýbali ani „ochutnávky“ chrobákov? 😉 Máme pre vás dobrú správu, aj tento rok sa môžete tešiť na podobné úlohy. „Náš kolega Marek už aktívne pripravuje súťažnú trasu,“ poznamenal Štúrik, podľa ktorého je táto súťaž vhodná pre rodiny s deťmi, aby tak prežili deň plný zábavy.

Organizátori však nezabúdajú ani na „vegeťákov“ 🙂 Podľa Štúrika sa o pasívnejšiu formu oddychu postarajú chill-outové zóny, kde sa na žinenkách vyhrajú aj tí najmenší a dobre si oddýchnu ich rodičia. „V našom združení myslíme na všetkých členov rodiny a preto aj program pripravujeme tak, aby si každý prišiel na svoje,“ priblížil Štúrik, podľa ktorého aj týmto podujatím chcú dosiahnuť to, aby sa rodiny navzájom lepšie spoznali, zažili spoločne príjemný deň a skvelú atmosféru. No je tu ešte jeden dôvod prečo neváhať a prísť na toto podujatie. „Iskra v detskom oku je to najkrajšie čo môžeme vidieť,“ povedal rovnako člen o.z. Naša Sobota Radovan Ceglédy, podľa ktorého práve takéto podujatie venované tým najmenším chýbalo v okresnom meste. „Snažíme sa to zastúpiť tak, aby deti neboli o nič ukrátené,“ dodal.

Podujatie plné hier, súťaží, dobrôt a hlavne zážitkov umocní aj ohňostroj, ktorý urobí krásnu a najmä svetelnú bodku za dňom, ktorý už po tretí raz symbolizuje blížiace sa dvojmesačné voľno. Takže Hurá na prázdniny, a to do Mestskej záhrady v Rimavskej Sobote v sobotu, 18. júna. Vstup na podujatie je voľný! Viac informácií o podujatí nájdete na webovej stránke organizátora akcie o.z. Naša Sobota www.nasasobota.sk, alebo na ich facebookovej stránke https://www.facebook.com/nasasobota.

Hurá prázdniny

Zdroj: Rimava.sk, PR článok
Rimava.sk je mediálnym partnerom podujatia


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross