No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Program Kina Orbis na september: Mníška 2, #annaismissing, Moja tučná grécka svadba 3 a ďalšie filmové novinky + SÚŤAŽ

9. septembra 2023 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Meg 2: Návrat do hlbín, Mníška 2, #annaismissing, Moja tučná grécka svadba 3, Prízrak v Benátkach, Bod obnovy, Expendables 4 alebo After: Navždy. Toto je iba časť z filmových noviniek, ktoré si môžete v septembri pozrieť v rimavskosobotskom Kine Orbis.

Čakajú nás komédie, dobrodružné filmy, horory, fantasy, ale aj niečo zo sveta rozprávok. V Rimavskej Sobote ožíva aj filmový klub v bábkovej sále Domu kultúry, tentokrát vás čakajú filmy Piargy a Otcovia a matky.

Článok pokračuje pod reklamou


Filmy sú premietané v originálnom znení, so slovenskými titulkami alebo slovenským dabingom a tiež v maďarskom dabingu.

V septembri má Kino Orbis v pláne uviesť napríklad aj filmy ako Labková patrola vo veľkofilme, Tvorca či Martin Škrteľ: Buď, alebo. Pozrieť si môžete ešte aj Barbie, Mavka: Strážkyňa lesa, Nikdy nehovor nikdy, alebo Gran Turismo.

Viac informácií nájdete aj na Facebooku a Instagrame Kina Orbis.

SÚŤAŽ

V spolupráci s Kinom Orbis v Rimavskej Sobote sme si pre vás pripravili súťaž o dva lístky na film zo septembrového programu podľa vlastného výberu.

Ako sa do súťaže zapojiť?

Súťaž prebieha na našej stránke na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný post, dajte naň like, napíšte do komentára, na ktorý film by ste chceli ísť a označte v ňom osobu, ktorú by ste radi vzali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať, aby filmové novinky nikomu neušli.

V utorok 12. septembra o 15:00 vyžrebujeme dvoch z vás, ktorí získajú po jednom lístku na film podľa vlastného výberu.

Držíme vám palce!


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross