No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Prvé fotky do našej fotosúťaže už prišli. Nepremeškajte ani vy možnosť vyhrať víkendový pobyt v Tatrách a ďalšie skvelé ceny

Už ste sa zapojili do 2. ročníka najväčšej fotosúťaže v regióne? Urobte tak a pridajte sa k ostatným, ktorých fotografie už pristáli v našej e-mailovej schránke. Môžete získať zaujímavé ceny, ktoré nám do súťaže venovali naši sponzori.

Pripravili sme si pre váš štyri kategórie a jednu z nich musí zobrazovať aj vaša súťažná fotografia:

  • Čaro prírody
  • Kultúra mojimi očami
  • Mestá a obce našich okresov
  • Zaujímavosti a zábava.

Fotografie musia byť zhotovené na území okresov Rimavská Sobota, Revúca alebo Rožňava. O víťazovi rozhodne široká verejnosť na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Čím viac reakcií vo forme rôznych „lajkov“ fotografia získa, tým je jej autor či autorka bližšie k hlavnej cene tejto súťaže. 

Je ňou víkendový wellness pobyt v čarokrásnom prostredí Vysokých Tatier v hoteli Arietes Marmont pre dve osoby, ktorý do našej fotosúťaže venovali HALO Reality Rimavská Sobota. 

Vyhrať môžete aj tieto ceny:

Zapojiť do súťaže sa môžete jednoducho. Všetky informácie o pravidlách súťaže, ako sa zapojiť a aké povinné prílohy je potrebné zaslať spolu s fotografiami, nájdete v tomto článku, ktorým sme súťaž spustili.


Na našom partnerskom portáli Novohradské.sk prebieha fotosúťaž Zaostrené na Novohrad. Máte vo svojom archíve fotky z okresov Poltár, Lučenec alebo Veľký Krtíš? Neváhajte a zapojte sa do súťaže o hodnotné ceny.


Tešíme sa na všetky súťažné fotografie, ktoré v rovnakom čase zverejníme na sociálnej sieti Facebook. Súťažné fotografie môžete posielať e-mailom na [email protected] do 15. augusta 2022 do 12:00 hod. Fotografie na Facebooku zverejníme 16. augusta 2022 a začne sa hlasovanie, ktoré potrvá do 5. septembra 2022 do 10:00 hod.

O víťazoch rozhodne široká verejnosť svojím hlasovaním na našom profile Rimava.sk na Facebooku, kde budú súťažné fotografie zverejnené. Autori desiatich fotografií, ktoré získajú najviac reakcií na uvedenom profile vo forme tzv. lajkov, budú vyhlásení za víťazov a odovzdáme im ceny, uvedené v tomto článku.

Výsledky súťaže zverehníme na profile Rimava.sk na Facebooku a na našej webovej stránkea to do 10. septembra 2022.

Všeobecné pravidlá súťaží nájdete na tomto odkaze: https://www.rimava.sk/vseobecne-podmienky-a-pravidla-sutazi/.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross