No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Dobrovoľníci sa pustia do ďalšieho detského ihriska

perex-ihriskoDobrovoľníci z akčnej skupiny Slony v porceláne pri občianskom združení Naša Sobota sa pustia do ďalšieho detského ihriska v Rimavskej Sobote. Tentoraz to bude ihrisko pri škôlke na Rybárskej ulici na Sídlisku Západ, ktoré čaká záver revitalizácie. Tá je na pláne v sobotu, 24. septembra od 9:00 hod. Ruku k dielu však môžete pridať aj vy, stačí ak si so sebou donesiete chuť pracovať, dobrú náladu a členovia skupiny či oz Naša Sobota vás za odmenu nenechajú hladnými ani smädnými. Rimava.sk o tom informovala členka akčnej skupiny Dominika Slaninová.

Podľa jej slov by chceli tomuto ihrisku opäť prinavrátiť život, keď bolo plné detí. Ako ďalej priblížila na tomto ihrisku už osadili preliezky, obstrihali okolité kríky ako aj nanosili nový piesok do pieskoviska. „Teraz budeme natierať lavičky, ploty, doupravíme okolie. Teda v sobotu by sme chceli s ihrisko finišovať,“ poznamenala a dodala, že s prácami im pomáhali aj pracovníci Technických služieb mesta.

V sobotu, 24. septembra, však môžete pomôcť aj vy. Ako ďalej avizovala Dominika, radi privítajú každého, kto chce prispieť svojou prácou ku krajšiemu detskému ihrisku.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: archív akčnej skupiny Slony v porceláne a oz Naša Sobota

Súvisiace články
R. SOBOTA: Dobrovoľníci obnovili detské ihrisko


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross