No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: OZ Lukostrelecký klub Bašta hľadá sponzorov

23. januára 2023 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Lukostrelecký klub Bašta – Bástya Íjász Klub bol založený pre 14 rokmi. Funguje ako občianske združenie a jeho členovia sa aktívne zúčastňujú na rôznych súťažiach, ktorými reprezentujú nielen seba, ale aj Rimavskú Sobotu.

Predseda klubu Tibor Lévay sa na vás obracia s prosbou o podporenie lukostreleckého klubu materiálnou či finančnou pomocou.

Článok pokračuje pod reklamou


"Náš lukostrelecký klub je i organizátorom rôznych slovenských i medzinárodných lukostreleckých súťaží s vysokou medzinárodnou účasťou. V roku 2023 budeme organizovať 3 súťaže s medzinárodnou účasťou – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska (21. - 23. augusta), Stredoslovenský pohár (20. mája) a Mikulášsky pohár (2. decembra). V roku 2023 sa chceme zúčastniť na ME HDH-IAA Rumunsko, Europského pohára GRAND PRIX, Masjtrovstiev Slovenska, Slovenského Pohára a regionálnych súťaží," uviedol Lévay.

Momentálne majú svojich sponzoroch nielen v Rimavskej Sobote, ale tiež vo Zvolene a Košiciach. "Naša ponuka po prípadnej dohode je takáto: zvereňujeme sponzorov v zozname sponzorov, uverejníme reklamu na našich súťažiach, zverejňujeme fotodokumentáciu a videodokumentáciu, spozorov uverejníme na bodovacom hárku, na klubových dresoch alebo na čom sa dohodneme. V mene Lukostreleckého klubu Bašta vám ďakujem," dodal predseda klubu.


Prečítajte si tiež: Lukostrelecký klub Bašta sa za uplynulý rok môže pýšiť bohatou zbierkou medailí


Viac informácií a zodpovedanie prípadných otázok vám poskytne Tibor Lévay na telefónnom čísle: 0905 382 851.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross