No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. Sobota sa opäť môže uchádzať o detské ihrisko Žihadielko, hlasovanie je už spustené

Hoci minulý rok sa Rimavskosoboťania postarali svojim hlasovaním o výstavbu detského ihriska Žihadielko, do súťaže sa mesto môže zapojiť opäť. Spoločnosť Lidl, ktorá súťaž o ihrisko realizuje vytvorila v tomto roku špeciálnu kategóriu. Hlasovať môžete od dnes, 14. januára do 28. februára.

„V roku 2019 je vytvorená jedna špeciálna kategória pre 28 miest, ktoré už jedno Žihadielko vyhrali v rokoch 2016 - 2018. Aj tieto víťazné mestá sa budú môcť opäť do súťaže zapojiť! Súťaží sa teda v piatich kategóriách, (štyri kategórie, do ktorých boli mestá zaradené podľa počtu obyvateľov, a piata samostatná kategória miest, ktoré boli víťazmi z rokov 2016 - 2018). V každej kategórií môžu vždy dve mestá získať Lidl ihrisko Žihadielko. Na Slovensku tak aj v roku 2019 vyrastie ďalších 10 Lidl ihrísk Žihadielok,“ uvádza sa na stránke hlasovania www.zihadielko.sk.

Ako môžete hlasovať?
Každý registrovaný používateľ po registrácii môže každý deň získať celkovo 2 hlasy. Po registrácii prostredníctvom e-mailu a potvrdení prihlásenia alebo cez facebookové konto môže používateľ hlasovať automaticky za svoje mesto. Zároveň môže získať bonusový hlas, ak úspešne zvládne hru Uletená Maja. Priebežné poradie bude zverejnené a pravidelne aktualizované na danej stránke. Víťazi budú známi najneskôr 15. marca, pričom ihrisko získajú prvé dve mestá z každej kategórie.

Zdroj: zihadielko.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross