No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Študenti na Hlavnom námestí prezradia ako mať krajší úsmev

24. apríla 2018 |  | |

Dentálna hygiena je v poslednom období pomerne častou témou nielen v zubnej ambulancii, ale aj v rozhovoroch medzi ľuďmi. Každý by chcel mať zdravý chrup ako aj krajší úsmev.O tom ako ho získať i udržať Vám priblížia študenti zubného lekárstva v stredu, 25. apríla, na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote. Od 10:00 hod. sa tam uskutoční podujatie Spolu za zdravý a krásny úsmev, ktoré organizuje Slovenský Spolok Študentov zubného lekárstva.

„My, ako študenti zubného lekárstva, edukujeme verejnosť o dentálnej hygiene. Každý, kto donesie svoju starú kefku dostane od nás novú od curaproxu, dostane aj medzizubnú kefku a jednozväzkovú kefku, spolu s inštruktážou ako tieto pomôcky správne používať,“ uviedol pre Rimava.sk Michal Polivka, študent zubného lekárstva. Ako doplnil, každý kto sa pri nich pristaví má priestor opýtať sa na čokoľvek ohľadom zubov, čo by ho zaujímalo.

Akcia sa uskutoční od 10:00 do 18:00 hod. na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote. Viac sa dozviete na stránke Spolku študentov zubného lekárstva.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross