No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Regionálny úrad verejného zdravotníctva ponúka voľné pracovné miesto

1. februára 2024 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Rimavskej Sobote hľadá radcu pre odddelenie preventívneho pracovného lekárstva.

Ponuka je ideálna pre absolventa študijného programu verejné zdravotníctvo, zamerania technického smeru, zdravotníckeho pracovníka alebo zamerania prírodných vied, prípadne pre pracovníka, ktorý je ochotný začať externe študovať verejné zdravotníctvo.

Článok pokračuje pod reklamou


Náplňou práce samostatného radcu bude odborná príprava rozhodnutí na koordinovanie a usmerňovanie aktivít na úseku verejného zdravotníctva, na oddelení preventívneho pracovného lekárstva, výkon štátneho zdravotného dozoru či zisťovanie rizík vplývajúcich na zdravie ľudí.

Ak túžite po príjemnom pracovnom prostredí a kolektíve, stabilnej pracovnej pozícii, výhodách v rámci vyššej kolektívnej zmluvy či pružnej pracovnej dobe počas letných mesiacov, v tom prípade je pozícia vhodná práve pre vás.

Výberové konanie bolo vyhlásené v utorok (30. januára) a potrvá do 15. februára. Viac informacií o pracovnej ponuke nájdete NA TOMTO ODKAZE.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross