No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Regionálny úrad verejného zdravotníctva ponúka voľné pracovné miesto

RIMAVSKÁ SOBOTA – Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Rimavskej Sobote hľadá samostatného radcu pre oddelenie hygieny detí a mládeže. Ponuka je ideálna pre absolventa študijného programu verejné zdravotníctvo, prípadne pre študenta odboru.

Náplňou práce samostatného radcu je vykonávanie štátneho zdravotného dozoru a potravinového dozoru, odber vzoriek, zisťovanie rizík vplývajúcich na zdravie ľudí, príprava podkladov k opatreniam na ochranu a podporu verejného zdravia v súlade s platnou legislatívou v oblasti verejného zdravotníctva. Spracovanie údajov a zadávanie údajov do programov súvisiacich s odbornou problematikou.

Článok pokračuje pod reklamou


Ak túžite po príjemnom pracovnom prostredí a kolektíve, stabilnej pracovnej pozícii, výhodách v rámci vyššej kolektívnej zmluvy, či pružnej pracovnej dobe počas letných mesiacov, v tom prípade je pozícia vhodná práve pre vás. Samozrejmosťou je 30 dní dovolenky a 1 "sickday". Viac informacií o pracovnej ponuke nájdete na TOMTO ODKAZE.

Záujemcovia môžu svoje životopisy posielať do 19. júna na emailovú adresu: [email protected] alebo telefonicky na tel. číslo: 0911 904 623.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross