No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Revúca i Lučenec zabojujú v druhom kole súťaže o novú Lidl Čistinku

Fotografia z otvorenia Lidl Čistinky v Rimavskej Sobote. Foto: Rimava.sk

REVÚCA/LUČENEC – Dnešným dňom (11. septembra) začalo druhé kolo v hlasovaní o Lidl Čistinku. Do súťaže o novú oddychovú zónu sa zapojila aj Revúca a Lučenec. Mestá z našich regiónov sa budú uchádzať o vaše hlasy do polnoci 22. októbra.

V hre je päť oddychových zón. Spoločnosť Lidl ich postaví v piatich mestách, ktoré v jednotlivých kategóriách dostanú najviac hlasov. Mestá, obce či mestské časti, ktoré sa do súťaže zapojili, sú rozdelené do piatich kategórií podľa počtu obyvateľov. 

Článok pokračuje pod reklamou


"Do súboja sa spolu pustí 68 miest, obcí a mestských častí v piatich kategóriách. My sme už teraz zvedaví, kde vyrastie 5 nových mestských parkov, čo svet nevidel. Všetko o pravidlách hlasovania nájdete tu," uvádza spoločnosť na svojom webe.

Revúca i Lučenec boli zapojené aj do prvého kola súťaže, no postúpiť na výherné priečky sa im nepodarilo. Spoločnosť ale v tomto kole zvolila iný spôsob hlasovania, ako to bolo predtým.

Hlasovanie prebieha na webovej stránke súťaže a po registrácii, ktorú môžete urobiť pomocou svojho e-mailu, vyplníte formulár so svojím telefónnym číslom. Následne na to vám príde potvrdzovací kód a keď ho zadáte, budete môcť hlasovať každý deň od 11. septembra do 22. októbra, vždy jedenkrát za deň.

Lidl Čistinka je mestský park tvorený zo štyroch prepojených modulov. Hlavná myšlienka spočíva v základnom "štvorci" s rozmerom 12 x 12 metrov a 15 x 15 metrov a variabilnom usporiadaní v akomkoľvek priestore s ohľadom na pozemok a lokalitu. Každý modul má svoju funkciu a charakter. Spolu tvoria kompaktnú zónu, ktorá nesie názov Lidl Čistinka.

Prvá Lidl Čistinka bola vybudovaná v Rimavskej Sobote a obyvatelia mesta ju využívajú od začiatku júla tohto roka.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross