No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rimavskosobotská Optika MIOK vám prináša novoročnú akciu a vernostnú zľavu

RIMAVSKÁ SOBOTA – Optika MIOK má už v Rimavskej Sobote svoju históriu. Ak máte nejaký problém so svojimi okuliarmi alebo ste sa rozhodli, že potrebujete nové, určite viete, kam vaše kroky povedú.

Svojich zákazníkov si váži a preto sa rozhodla priniesť novoročnú akciu, ktorá vás určite poteší. "Chceme zároveň poďakovať aj našim zákazníkom, že sú nám stále verní aj po toľkých rokoch. Už sa aj poznáme navzájom a snažíme sa vyhovieť každej požiadavke, s ktorou za nami prídu," povedal pre Rimava.sk súčasný majiteľ optiky Patrik Okruhlica.

V čom spočíva novoročná akcia (od 17. 1. do 17. 2.) v Optike MIOK?

  • Pri zakúpení nového rámu získate pár skiel s antireflexnou vrstvou zdarma, ak máte dioptrie od 0 do +6 a od 0 do -6 (ušetríte 35 eur).
  • Ak si chcete zakúpiť okuliare (nový rám) s farebnými sklami (slnečné), či už s dioptriou alebo bez nej, získate ich za 20 eur namiesto 50 eur.
  • Akcia nie je obmedzená iba na jeden rám, pokiaľ si zakúpite viac kusov okuliarov, zľava na sklá sa vám zaráta do každého rámu.

Zákazníkom prináša aj novinku – vernostnú zľavu

Pri zakúpení nových okuliarov získate zákazkový list, ktorý nebude obsahovať iba údaje o vašich okuliaroch a dioptriách, ale zároveň bude slúžiť aj ako potvrdenie vašej 15-percentnej zľavy pri ďalšom nákupe okuliarov počas 365 dní odo dňa vášho nákupu.

Po využití vašej zľavy pri ďalšom nákupe získate rovnakú zľavu, ktorú budete môcť uplatniť v priebehu ďalších 365 dní.

V Optike MIOK máte možnosť si vybrať aj z rôznych rámov známych značiek, ako napríklad Karl Lagerfeld, Tommy Hilfiger, Guess, VonBogen, Cosmopolitan, Dona Lucci a mnoho ďalších. V prevádzke sa snažia značky obmieňať a neustále pribúda nový tovar.

Optiku MIOK nájdete v Rimavskej Sobote na ulici Francisciho 4 oproti VÚB banke. Môžete ju sledovať aj na Facebooku – Optika MIOK kde neprehliadnete informácie o novom tovare alebo otváracích hodinách.

Ak vás zaujímajú nejaké informácie alebo sa potrebujete poradiť, môžete zavolať na telefónne číslo 047/562 56 78.


K TÉME: V meste bola založená medzi prvými. Rodinnú firmu si generačne odovzdávajúPR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross