No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Poslanci na pokračujúcom zasadnutí MsZ neboli uznášaniaschopní

RIMAVSKÁ SOBOTA - Pokračovanie zasadnutia mestského zastupiteľstva (MsZ), ktoré sa malo konať v utorok 30. novembra o 13:00, sa neuskutočnilo.

Na zasadnutie prišli len šiesti poslanci a poslanecký zbor nebol uznášaniaschopný. Prítomní boli aj primátor Jozef Šimko, prednosta mestského úradu Štefan Szántó a hlavný kontrolór Mikuláš Csirmaz.

Článok pokračuje pod reklamou


Na prezentácii boli prítomní teda šiesti poslanci: Jaroslav Bagačka, Andrea Andrášiová, Erika Juhászová, Anna Šimková a Štefan Baláž a Pavel Zvara.

Svoju neúčasť na pokračujúcom zasadnutí ospravedlnili Ladislav Rigó, Michal Demeter, Roman Vaľo, Tomáš Sliva, Jozef Tóth, Róbert Kuvik, Jaroslav Matzenauer, Tibor Figei, Zoltán Cziprusz a Peter Juhász.

Nasledujúce zasadnutie sa bude konať ešte dnes a to o 14:00. O účasti poslancov sme vás informovali v našom predošlom článku. Ako sme sa ďalej dozvedeli, poslanec z poslaneckého klubu Odvážme sa zrýchliť Pavel Zvara nakoniec bude prítomný a všetko nasvedčuje tomu, že zasadnutie bude zahájené. Naposledy tomu tak bolo koncom septembra.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross