No active "ca-sidebar-197687" sidebar

ŠKODA ROAD SHOW: Pred majstrovstvami sveta ožije hokejom aj Rimavská Sobota.Na prezentáciu áut príde aj talentovaný hokejista

Pred blížiacimi sa majstrovstvami sveta v hokeji, ktoré budú tento rok na Slovensku, ožije hokejom aj Rimavská Sobota. Oficiálny hlavný sponzor majstrovstiev a automobilový partner ŠKODA organizuje vzrušujúci víkendový zážitok pre všetkých fanúšikov hokeja, motoristov či záujemcov o testovanie a kúpu nového auta. V Rimavskej Sobote bude k dispozícii okrem najlepších modelov značky ŠKODA k dispozícii aj hokejový talent, útočník Alex Tamáši, odchovanec rimavskosobotského hokeja.

V uplynulej sezóne pôsobil v Banskej Bystrici odkiaľ sa presunul na hosťovanie do HK 32 Liptovský Mikuláš. Je bývalým mládežníckym reprezentantom a zahral si aj na svetovom šampionáte do dvadsať rokov. Ako pre Rimava.sk uviedol 21-ročný Alex Tamáši, na víkendový zážitok pri prezentácii najlepších modelov spojený s hokejom v Rimavskej Sobote sa teší.

„Veľmi rád som túto ponuku prijal, je to veľmi zaujímavá akcia," povedal Alex, ktorý je tiež spokojným zákazníkom koncernu Volkswagen Group. Podľa jeho slov bude návštevníkom k dispozícii pri testovaní vozidiel, prípadné fotenie a zastrieľať si môžu aj na hokejovú bránku. Podujatie organizátor pripravil na veľkonočné sviatky, 20. a 21. apríl. Desať testovacích vozidiel bude k dispozícii na Školskej ulici pred predajňou ŠKODA Autoris. Organizátori na víkend pripravujú aj malé občerstvenie.

Výnimočnosť tohto roka nie je len MS v hokeji, predstavením nového modelu SCALA alebo Crossoveru, ale aj to, že Škoda od marca disponuje najväčšou flotilou najlepších modelov. Jednoducho tým, čo bežne nie je vidno a ani vy nemáte v možnostiach ponúknuť zážitok z jazdy svojim zákazníkom. V Rimavskej Sobote si budete môcť vyskúšať modely Octavia v prevedení RS a Scout, luxusný Superb L&K a najrýchlejší model Superb Sportline, malé rodinné SUV Karoq Scout, Sportline a Style a posledným modelom je SUV Kodiaq L&K, Sportline, Scout a RS.

ŠKODA je už 27 rokov oficiálnym hlavným sponzorom a automobilovým partnerom MS v ľadovom hokeji Medzinárodnej federácie ľadového hokeja (IIHF).
Šampionát bude prebiehať od 10. do 26. mája 2019 v dvoch slovenských metropolách. V Bratislave a v Košiciach.

Zdroj: Rimava.sk, PR-článok
Pri reklamných a sponzorovaných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross