No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO/VIDEO: Skončil sa druhý ročník Teatro Fashion Days

teatro-fashionUž niekoľko rokov sa stretáva prevažne dámske publikum na módnych prehliadkach v Rimavskej Sobote. V piatok, 14. októbra, sa v Dome kultúry uskutočnil v poradí už druhý ročník Teatro Fashion Days, ktorý sa niesol v znamení elegancie, extravagancie, ako aj umenia a hlavne ozajstnej fashion atmosféry.

Úvodný vstup luxusných kožuchov La Diva odštartovala svojim spevom rodáčka Zuzana Mikulcová, ktorá sa podobne predstavila aj v úlohe modelky. Elegantnú módu butiku Ladie's Style vystriedala jesenná a zimná kolekcia veľmi populárnej Mayo Chix. Hravosť a aktuálnosť priniesla majiteľka Keli Fashion, ktorá už niekoľkokrát prekvapila svojimi značkami. Prvýkrát v Rimavskej Sobote sa predstavil butik P.Piano a hneď novou francúzskou kolekciou, ktorá práve prichádza na Slovensko. Príjemným prekvapením boli rimavskosobotskí futbalisti sprevádzajúci modelky, ktorých publikum v sále ocenilo patričným potleskom. Ďakujeme páni 🙂

Finále tento rok patrilo čepcom kolekcie Status z dieľne rodáčky z Kružna Henriety Kurčíkovej.
Stálou súčasťou prehliadky Teatro Fashion Days sú aj exkluzívne šaty Svadobného salónu Narnia. Na modely vo svojej predajni je právom hrdá aj majiteľka Colorfashion, každoročne predstavuje práve aktuálne novinky, ktoré neustále obohacuje o nové značky.
Finále tento rok patrilo čepcom kolekcie Status z dieľne rodáčky z Kružna Henriety Kurčíkovej. Henrieta je talentovaná mladá výtvarníčka, ktorej diela sa priamo dotýkajú módy a mali ich možnosť vidieť aj diváci v rôznych krajinách Európy. Jej umelecká zbierka zaujala okrem iného aj na módnej prehliadke počas letných olympijských hier v Londýne.

Okrem profesionálov s niekoľkoročnou skúsenosťou sa na príprave prehliadky spolupodieľali aj študenti Strednej odbornej školy obchodu a služieb (SOŠOS) odborov kozmetik a kaderník. Svoj podiel na fantastickej atmosfére má každoročne aj Základná umelecká škola. Tanečnice predviedli na móle živelný tanec pod vedením Júlie Dobrockej. Podujatie moderovala Jana Janove, ktorá v súčasnosti v ZUŠ vedie odbor audiovizuálnej a multimediálnej tvorby.

„Módne prehliadky v Rimavskej Sobote sú výnimočné práve tým, že sa snažíme predstaviť tváre umelcov, talentov i profesionálov z nášho regiónu. Vytvára sa priestor pre všetkých, ktorí podnikajú s fashion priemyslom alebo je móda len ich príjemnou súčasťou života. Sú to vizážisti, kaderníci a v neposlednom rade majitelia butikov a predajní rôznych značiek. Ďakujem za prejavenú dôveru majiteľkám butikov a prajem im, aby sa ich modely z móla preniesli do šatníkov spokojných zákazníčok," zhodnotila organizátorka podujatia Katarína Pivníková.

Teatro Fashion Days bolo trojdňové podujatie, ktoré v sobotu, 15. októbra, ukončili kurzy líčenia. Pre tých, ktorí ich nestihli, sa na ne môžu tešiť v nasledujúcich mesiacoch v rimavskosobotskej predajni Colorfashion. (bližšie info: [email protected])

Podujatie podporili: TeatrO od RSNETu, best Automax s.r.o.

 

Zdroj: Katarína Pivníková (redakčne upravené),
Reklamný článok (Rimava.sk je mediálnym partnerom podujatia)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross