No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ: SOŠOS CUP v plnom prúde. O putovný pohár bojuje päť družstiev

V poradí 3. ročník medzinárodného futbalového turnaja žiakov a zamestnancov škôl a krajín V4 je v plnom prúde. O putovný pohár SOŠOS Cup-u bojuje päť družstiev. Nechýba medzi nimi ani družstvo usporiadateľskej Strednej odbornej školy obchodu a služieb (SOŠOS) v Rimavskej Sobote.Na polubovke v telocvični SOŠOS nastúpilo aj družstvo z BBSK, Súkromnej strednej odbornej školy Bardejov. Zastúpenie má aj partnerská škola z poľského mesta Nowy Sacz ako aj obhajca minuloročného prvenstva, družstvo z Kazincbarciky. Otvorenie turnaja patrilo i vystúpeniu mažoretiek z klubu Estrela Relax Rimavská Sobota. Prítomným sa v úvode turnaja prihovoril aj riaditeľ SOŠOS Jaroslava Bagačka. Ten všetkých privítal a poprial im príjemný športový zážitok.

Súčasťou FOURFESTU je aj 6. ročník medzinárodnej súťaže vo varení kapustnice, ktorá začína v stredu, o 9.00 hod na nádvorí Čierneho orla na Hlavnom námestí.

Turnaj je sprievodným programom k blížiacemu sa festivalu odborných zručností žiakov stredných odborných škôl krajín V4 FOURFEST. Ten začína už po 11-ty krát vo štvrtok, 14. júna, v Dome kultúry a Hoteli Zlatý býk. Súčasťou bude festivalu bude aj workshop na téme Vzdelávanie pre prax, ktorý sa uskutoční v stredu, 13. júna od 15:00 hod. v Dome hviezd na Daxnerovej ulici. Štvrtok už bude patriť zručnostiam a schopnostiam žiakov, ktorí ich predvedú v kategóriách kuchár, čašník, kaderník, kozmetik, barman, barista, someliér, obchodný pracovník. Sprievodným podujatiam tento rok patrí aj diskotéka na nádvorí Čierneho orla, kde v utorok, 12. júna od 18:00 hod. zahrá syn Joža Proča, Michal alias Dj Skype. Streda, 13. júna od 19:00 hod. sa taktiež môžete tešiť na koncert skupiny Metalinda, ktorá rovnako rozozvučí nádvorie Čierneho orla.

Doplnené 13.6.2018 o výsledky turnaja

Víťazom SOŠOS Cup-u sa stalo družstvo usporiadateľskej Strednej odbornej školy obchodu a služieb. Na druhom mieste sa umiestnilo družstvo z Bardejova, tretia priečka patrila minuloročnému víťazovi - Kazincbarcike. Na štvrtom mieste skončilo družstvo BBSK a piate miesto obsadilo družstvo z poľského mesta Nowy Sacz, ktoré získalo aj cenu Fair Play. Najlepším strelcom sa stal Ján Balog zo SOŠOS a najlepším hráčom Kamil Matta z bardejovského družstva.

Zdroj: Rimava.sk (Reklamný článok)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross