No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Speváčka Sima predvedie svoju šou na kúpalisku v Poltári + SÚŤAŽ o lístky

19. júla 2023 | | | |  | 
Zdroj foto: IG Sima

POLTÁR – Sima po úspešnom a vypredanom turné Masterpiece nevynechá ani stred Slovenska. Populárna slovenská speváčka má fanúšikov naozaj z každej vekovej katégorie a na pódiu vždy predvedie skvelú a nezabudnuteľnú šou.

Sima do Poltára nepríde po prvýkrát a veľmi dobre vie, že na mestskom kúpalisku ju bude čakať veľký počet fanúšikov. Tešiť sa môžete na jej populárne piesne a svoj koncert odpáli už 11. augusta po 21:30 hod. na kúpalisku v Poltári. Pripravované podujatie má pod palcom spoločnosť PORTOUR-CK s.r.o..

Článok pokračuje pod reklamou


Pred a po koncerte sa o zábavu postarajú DJ Attomic a DJ Martin. Vstup na podujatie je umožnený ľuďom od 15 rokov a mladším osobám len v sprievode rodičov. Lístky v predpredaji si môžete zakúpiť ešte stále za 12 eur. Na mieste podujatia budú dostupné za 15 eur.

Simona Hégerová, umeleckým menom Sima, vydala štyri štúdiové albumy a v novembri 2022 predstavila verejnosti v poradí štvrtý, ktorý nesie názov Masterpiece. Ako jej prvý album dosiahol vrchol rebríčka najpredávanejších albumov na Slovensku.


SÚŤAŽ

V spolupráci so spoločnosťou PORTOUR-CK s.r.o. sme si pre vás pripravili súťaž o dva lístky na koncert speváčky Simy, ktorý sa uskutoční už 11. augusta na mestskom kúpalisku v Poltári.

Súťaž trvá do 27. júla do 15:00 hod., kedy vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po jednom lístku na toto piatkové podujatie.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň likev komentároch označte niekoho, koho by ste vzali so sebou a napíšte nám vašu najobľúbenejšiu skladbu od Simy. Príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie o tomto koncerte nikomu neunikli.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross