No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Podujatie Muránske hradné hry je pre zlé počasie zrušené

FB: Národný park Muránska planina

MURÁŇ – Muránske hradné hry sa mali konať v sobotu (10. júna). Organizátori ale podujatie preložili kvôli nepriaznivému počasiu na neurčito.

O zrušení akcie informovali na Facebooku. "Muránske hradné hry, ktoré sa mali uskutočniť už tento víkend 10. júna, na ktoré sme sa my a veríme, že aj vy, tešili. Bohužiaľ, v dôsledku nepriaznivého počasia musíme v tomto termíne zrušiť. O podujatie však neprídete, so spoluorganizátormi vyberáme náhradný termín, o ktorom vás budeme včas informovať na našich stránkach i na stránkach našich partnerov," znie v stanovisku organizátorov.

Článok pokračuje pod reklamou


V náhradnom termíne budú okrem bohatého programu pre návštevníkov pripravené rôzne zábavné aj enviromentálne hry. Naučíte sa spoznávať zvieratá nielen podľa zvukov, ktoré vydávajú, ale aj podľa stopy. Dozviete sa, akými premenami prechádza počas vývoja hmyz a najmenší sa naučia rozoznať stromy podľa listov. Vyskúšať si môžete aj lukostreľbu a najodvážnejší sa spustia opičou dráhou.

Podujatie organizuje Národný park Muránska planina, Obec Muráň, Partnerstvo Muránska planina - Čierny Hron, Región Gemer a Banskobystrický samosprávny kraj a je realizované v rámci projektu Príroda pre všetkých, ktorý je podporený EÚ v rámci LIFE Programme a zo štátneho rozpočtu prostredníctvom Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross