No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu

Zdroj: Archív Aquachill

LIPTOVSKÁ MARA – Houseboat Aquachill nájdete v srdci Liptova, na vlnách Liptovskej Mary. Projekt je prispôsobený na jediný účel – zastaviť sa v tejto rýchlej dobe a užiť si na palube ničím nerušené chvíle.

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. "Pri zhotovení sme dbali najmä na prepojenie interiéru s prírodou a vďaka tomu si ju v presklenej časti domčeka vychutnáte v akomkoľvek počasí. Blízky kontakt s prírodou zintenzívni prítomný okamih a upokojí vašu myseľ," uviedol pre portál Rimava.sk majiteľ houseboatu Matúš Erhardt, ktorý sa snažil o vytvorenie projektu, ktorý bude nedotknutý časom.

Aj z tohto dôvodu sa na houseboate nepripojíte na žiadnu WiFi sieť. Ku zaslúženému odpočinku patrí aj fínska sauna s veľkým sklom, ktoré pridáva relaxu neopakovateľnú atmosféru. Večernú romantiku pod hviezdami pri vínku a ovocí zas navodí horúca kaďa.

Výnimočná je aj vyvýšená terasa, ktorá odhaľuje panoramatické výhľady na Tatry a Liptovskú prírodu. Môžete si na nej v pokoji prečítať knihu, vychutnať dobré jedlo alebo pozorovať nádherný západ slnka. Houseboat je otvorený celoročne, no počas zimných mesiacov bude z bezpečnostných dôvodov ukotvený pri brehu Liptovskej Mary.

Viac informácií o Aquachill nájdete na ich Facebooku a Instagrame.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross