No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Tipy na víkend: Čakajú nás Oždianske serpentíny, folklórny program aj festival umenia

24. júna 2022 |  | 

Máte už plány na tento víkend? Opäť nás čaká niekoľko podujatí, ktoré stoja za návštevu. Tieto vám dávame do pozornosti.


Chcete, aby sa o vašom podujatí dozvedelo viac ľudí? Pridajte ho do nášho kalendára podujatí.


Oždianske serpentíny

Priaznivci automobilových pretekov, zvuku motorov a vône benzínu sa môžu tešiť už na 10. ročník pretekov Oždianske serpentíny. Uskutočnia sa posledný júnový víkend, a to 25. a 26. júna. Viac si prečítate na tomto odkaze.

Klenovská rontouka

Gemersko-malohontské folklórne slávnosti Klenovská rontouka už po 43-krát otvoria svoje brány pre milovníkov folklóru, a to najbližší víkend (24. až 26. 6.). Pripravený je bohatý kultúrny program. Viac si prečítate na tomto odkaze.

Festival umenia 2022 v Lučenci

Súkromná základná umelecká škola Lučenec - Opatová pozýva v piatok 24. júna na vystúpenie profesionálnych hosťujúcich a domácich umelcov. Príďte zažiť popoludnie plné tanca, hudby a umenia. Účinkujú: Divadlo Štúdio Tanca Banská Bystrica, laureáti regionálnej súťaže Pódium mladých umelcov, študentky tanečného konzervatória Evy Jaczovej Bratislava, študenti konzervatória J. L. Bellu v Banskej Bystrici, pedagógovia a žiaci SZUŠ Lučenec – Opatová. Súčasťou je aj výstava víťazných výtvarných prác z medzinárodnej súťaže Ríša fantázie. Začiatok programu je o 15:30 na Námestí republiky pred OC Galéria. Viac si prečítate na tomto odkaze.

Ringomeč v Revúcej

Už túto sobotu 25. júna môžete prísť na ihriská pri Hviezdoslavovej škole v Revúcej spolu so svojím tímom (aspoň 3 členovia, z toho aspoň 1 dievča) zahrať si ringo a užiť si parádnu zábavu. Začiatok je stanovený na 9:00, prihlásiť sa môžete na tomto odkaze.

Šperkárska dielňa/šperky z polymérovej hmoty

Novohradské múzeum a galéria (Námestie Kubínyiho č. 38/3, Lučenec) pozývajú 26. júna na tvorivú aktivitu - výrobu šperkov z polymérovej hmoty s Jankou Slávikovou.

Vítanie leta v Cinobani

Obec Cinobaňa vás srdečne pozýva na podujatie VÍTANIE LETA 2022. Zábavu v obci si môžete užiť v sobotu 25. júna. Program je pripravený pre deti i dospelých.

Rodinný deň v Bátke

Obec Bátka vás pozýva na Rodinný deň v sobotu 25. júna. Pripravená je súťaž vo varení, program pre deti, vystúpenia žiakov a aj ďalšie aktivity.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross