No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Tisovec čakajú Dni mesta, na svoje si prídu mladšie i staršie generácie

24. júna 2018 |  | |

Poslednou samosprávou v okrese Rimavská Sobota, ktorá zavŕši mestské oslavy, bude Tisovec. Už o týždeň Tisovec čakajú Dni mesta. Z trojdňového programu si na svoje prídu nielen mladšie, ale aj staršie ročníky. Nebude chýbať oceňovanie, šport, spev, tanec či divadlo.

Oslavy Dní mesta Tisovec odštartujú vo štvrtok, 28. júna. Podvečer bude patriť oceňovaniu, ktoré zavŕši prvý koncert osláv, na ktorom vystúpi speváčka Sima Martausová. Piatok, 29. júna, začne pohybom. Na prvé poludnie a hvizdom rozhodcovskej píšťalky sa v telocvični ZŠ Tisovec strhne boj na volejbalovom turnaji o Pohár primátora mesta. Popoludnie na tribúne pred ZŠ bude patriť programu s názvom Ľudia mestu, v ktorom vystúpia tamojšie kultúrne súbory a športové kluby žiakov škôl. Ich neskôr vystrieda FS Šarišan a druhý deň osláv ukončí v kinosále MsKS Divadelný súbor Daxner predstavením Bežný deň v nemocnici XY.

Sobota, 30. júna, bude pestrá už od rána, kedy o 8:00 hod. v záhrade MsKS otvoria brány kulinárskeho dvora, kde si návštevníci pochutnajú na kotlíkových špecialitách. Nebude chýbať jarmok, kedy po jeho prejdení si na svoje prídu tí najmladší. Pre nich sú pripravené detské divadelné predstavenia na Nádvorí Radnice. Krátko po poludní sa zabavíte na koncerte skupiny STOP-ka z Michalovej. Kapelu neskôr vystrieda koncert speváka Dušana Grúňa či Marcely Laiferovej. Večerná zábava bude pod taktovkou speváčky Kristíny, po nej sa predstaví Vašo Patejdl a jeho posledné skladby vystrieda o 22:00 hod. ohňostroj. Oslavy však nebeským divadlom neskončia. Hodinu pred polnocou sa môžete v spoločenskej sále MsKS tešiť na diskotéku v podaní známeho Jula Viršíka, ktorý dá bodku za 24. Dňami mesta Tisovec.

Zdroj: Rimava.sk (Rimava.sk je mediálnym partnerom podujatia)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross