No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V meste horel rodinný dom, druhýkrát v tomto roku

26. novembra 2015 |  | | |

poziar-cerencianska6Rimavskosobotskí hasiči zasahovali v noci pri požiari rodinného domu na Čerenčiankej ulici, kvôli rozsiahlemu ohňu bola na výpomoc privolaná aj jednotka z Hnúšte. Pri požiari k zraneniu nedošlo, keď horelo, majitelia neboli doma. Predpokladaná škoda bola vyčíslená na 20 tis. eur. Ako Rimava.sk ďalej informoval krajský hovorca hasičov Erik Piater, požiar bol na tiesňovú linku ohlásený krátko pred polnocou. Na miesto boli vyslaní šiesti hasiči s technikou, podľa Piatera bolo požiarom zasiahnuté podkrovie. Lokalizovať požiar sa hasičom podarilo v krátkom čase a následne dohášali skryté ohniská pomocou vysokotlakých prúdov a rozoberali konštrukciu strechy.

Pri požiari zasahovalo 11 hasičov na štyroch vozidlách. Predbežná príčina požiaru podľa Piatera je v štádiu vyšetrovania.

Hasiči už k požiaru tohto rodinného domu boli privolaní začiatkom roka. Ako vtedy Rimava.sk informoval Piater, požiar pravdepodobne vznikol po technickej poruche. Škoda bola vtedy odhadnutá na približne tritisíc eur. Pri požiari zhorela okrem umývačky aj kuchynská linka.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross