No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V sobotu bude v Boľkovciach prvé kolo šprintérskeho šampionátu

23. apríla 2012 |  | 

Slovenská šprintérska asociácia (SŠA) - promotér národného seriálu, pozýva priaznivcov motoršportu na prvé kolo slovenského šprintérskeho šampionátu áut a motocyklov 2012, ktorý je od tohto roku zaradený aj do oficiálneho kalendára Slovenskej asociácie motoristického športu. V sobotu, 28.apríla, sa na boľkovskom letisku pri Lučenci už po šiestykrát koná pretek pod názvom "MAD autopoťahy Power fest". Na 201-metrovej asfaltovej dráhe si zmerajú sily výkonné dvoj a štvorkolesové mašiny vo vypísaných triedach Autá Street, Autá Profi a Motocykle, rozdelené následne do objemových tried.

Šampionát SŠA naďalej ako jediný na Slovensku zabezpečuje pretekárom profesionálnu, plne automatizovanú  šprintérsku časomieru so štartovacím zariadením a veľkoplošnými displejmi.

Celodenný pretek super rýchlych áut a motocyklov doplní tuningový zraz, v rámci ktorého súťažia vyleštené vozidlá v 7 kategóriach. Ani tento rok nemôže chýbať vystúpenie motokaskadéra z Maďarska, návštevníkom boľkovského preteku predvedie svoje neuveriteľné schopnosti víťaz svetového pohára Zoltán Angyal. Spestrením programu bude navyše driftérska exhibícia profesionálneho pretekára na úplne novom, špeciálne na driftérske preteky postavenom monoposte.

Opäť to bude teda celodenný rev upravených motorov doplnený o hvizd pneumatík a decibelov audio sústav tých najextrémnejších áut a motocyklov! Stretnú sa tu neskutočné superšpeciály s cestnými, luxusnými športovými vozmi.

Atmosféru príjemného jarného dňa dozaista dotvoria popri stovkách exkluzívnych áut a motocyklov aj pekné baby, kvalitné občerstvenie a tuningový jarmok.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.zrychlenie.sk


 

Zdroj: Ing.Peter Kovács (SŠA)  Sponzorovaný článok

Pri sponzorovaných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre. Možnosť komentovať je pri týchto článkoch dostupná len na výslovné želanie klienta.

.

Súvisiace články
Na pretekoch v Boľkovciach sa umiestnil aj motorkár z Rimavských Janoviec
VIDEO: Celoslovenské preteky v zrýchlení pod taktovkou Rimavskosoboťanov vyvrcholia v sobotu
V sobotu v Boľkovciach na pretekoch v zrýchlení, 3000 návštevníkov a 150 pretekárov
Zrýchlenie 2006 - hluk motorov, adrenalín, tuning aj ženská krása
Zrýchlenie po 2 úspešných ročníkoch odchádza z Rimavskej Soboty

Automax Power fest 2008: vydarené preteky v zrýchlení vyhrali boj s počasím

.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross