No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO: Osemročná Fanny z Rimavskej Soboty očarila aj zakladateľa Zumby

18. mája 2012 | |  | |

Osemročná Fanny Madarászová z Rimavskej Soboty na talianskom veľtrhu v Rimini očarila všetkých Zumba nadšencov, aj samotného zakladateľa Zumby Beta Pereza. Ten v malej Rimavskosoboťanke hneď odhadol správnu tanečníčku a tak ani v jeden deň nemohla chýbať na pódiu. Vyše tritisíc ľudí tancovalo tak, ako malá blondínka „pískala“.

S tancom Fanny začala doslova takmer od plienok, už ako trojročná. „Najprv to bol ľudový tanec, potom disko, od piatich rokov tancuje štandardné tance a má strašne rada aj zumbu, ktorú tancuje u inštruktora Ivana Ligárta,“ prezradila pre Rimava.sk Enikő Madarászová, mamina mladej tanečníčky. Z úspechu v Rimini sa rodičia veľmi tešia. „Možno viac ako Fanny, ona si to asi až tak neuvedomuje,“ hovorí so smiechom hrdá mamička. Zakladateľ Zumby na Rimavskosoboťanku určite tak skoro nezabudne, na sociálnej sieti ju označil za slovenskú Zumba baby.

Fanny navštevuje Základnú školu M. Tompu, popri domácich úlohách však stíha štyri dni v týždni tancovať. Ďalšie správy o jej úspechoch na seba určite nenechajú dlho čakať. Talentovaná tanečníčka má už teraz niekoľko pozvaní do zahraničia...

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross