No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Vyhodnotenie ankety Športovec roka 2021 bude najbližšie koncom roka, vyhlásil predseda OZTK Bálint

RIMAVSKÁ SOBOTA - Tradičné vyhodnotenie ankety Športovec roka, v ktorej oceňujú najlepších športovcov regiónov Gemer a Malohont, sa uskutoční najbližšie koncom roka 2022 alebo začiatkom roka 2023.

Ako pre Rimava.sk povedal predseda Okresného združenia telesnej kultúry (OZTK) Richard Bálint, skôr sa to nebude dať zrealizovať. "Vyhodnotenie ankety Športovec roka 2020 sa uskutočnilo v septembri minulého roku pre pandemickú situáciu s ochorením covid-19," povedal Bálint.

Článok pokračuje pod reklamou


Z predpandemických čias bolo zvykom, že vyhodnotenie ankety sa uskutočňovalo v prvých mesiacoch roka. "Jeden rok sa stalo, že sa vyhodnotenie ankety vôbec neuskutočnilo. Budeme mať stretnutie výkonného výboru a tam rozhodneme, kedy sa galavečer uskutoční," uzrejmil predseda.

Richard Bálint je predsedom OZTK od septembra 2021. "Nepochádzam priamo z Rimavskej Soboty, ale z Klenovca," dodal Bálint.

Článok pokračuje pod reklamou


Na vyhodnotení ankety Športovec roka 2020 boli úspešní športovci, ako napríklad Roland Brosman, Ivana Kyseľová či Tímea Mórová. Okrem toho ocenili aj jubilantov. Jubileum 70 rokov dosiahol Ladislav Danyi. Medzi ďalšími ocenenými boli Milan Špaček, Vojtech Vasily, Ondrej Bencsó, Július Kováč, Ján Oštrom a Karol Kováč.

Po prvýkrát sa uskutočnil aj výber najlepších športovcov za posledných 20 rokov. Zoznam týchto športovcov nájdete na tomto linku.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross