No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Yura znovu rozširuje výrobu, zamestnať chce vyše 100 pracovníkov

Najväčší zamestnávateľ v okrese Rimavská Sobota opäť rozširuje výrobu. Pracovníkom ponúka viaceré výhody a benefity. Ak stále hľadáte prácu, máme pre vás zaujímavý tip. Spoločnosť YURA ELTEC Corporation Slovakia vytvorí až 120 nových voľných miest. Investor sídliaci v priemyselnom parku v Rimavskej Sobote rozširuje výrobu v rámci svojich kapacít. Ako Rimava.sk informoval HR&GA Team Leader Jaroslav Miniar, ide opäť o nové pracovné miesta v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou káblových zväzkov pre automobily svetoznámych automobiliek Hyundai a Kia.

Nový zámer spoločnosti odôvodnil s tým, že zákazník im zvýšil objem objednávok. "Od augusta tohto roku prevádzka Rimavská Sobota prijala cez 120 zamestnancov. Máme záujem o prijatie ďalších vyše 120 zamestnancov," vysvetlil pre Rimava.sk Jaroslav Miniar. Termín náboru je do naplnenia stavov. "Avšak to všeobecne platí, že čím skôr," zdôraznil za investora, ktorý v R. Sobote a Hnúšti zamestnáva už viac než 1 500 zamestnancov.

Pracovný režim v tejto spoločnosti je trojzmenný v čistom, tichom a klimatizovanom prostredí. Zamestnancom spoločnosť ponúka zamestnanie na trvalý pracovný pomer. Miniar avizuje, že ponúkajú rôzne benefity. Ako poznamenal, patria medzi ne platené nadčasy, stravné lístky aj navyše za nadčas, dochádzkový bonus, výkonnostný bonus, narodeninový bonus a zabezpečenie pitného režimu. Okrem toho spoločnosť zabezpečuje prací prášok, multivitamíny a rôzne mikulášske balíčky, vianočný bonus či športový deň.

„Od zamestnancov požadujeme znalosť slovenského jazyka (aj slovom), manuálnu zručnosť, farbocit a hlavne chuť pracovať,“ pripomína Miniar. Bližšie informácie záujemcom o prácu poskytnú priamo na osobných pohovoroch, alebo telefonicky na čísle 047/58 123 54. Na vrátnici si je možné vyzdvihnúť osobný dotazník. „Po vyplnení ho môžu aj odovzdať a následne podľa vyplneného spomenutého dotazníka budeme priamo pozývať vybraných žiadateľov na pracovný pohovor,“ priblížil ďalšiu z foriem nahlásenia sa uchádzačov o prácu. „Tešíme sa v mene spoločnosti na nových ľudí, ktorí rozšíria našu YURA rodinu,“ uzavrel.

Spoločnosť pôsobí v Rimavskej Sobote od roku 2008. Pôvodne pod názvom Sewon ECS, v súčasnosti ako spoločnosť YURA ELTEC Corporation Slovakia.

Zdroj: PR-Článok
Pri PR článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross