No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Z európskeho šampionátu v kulturistike putuje do regiónu cenný kov

Prvý deň Majstrovstiev Európy v kulturistike a fitness v španielskej Santa Susanne bol pre slovenskú výpravu úspešný. V úvode šampionátu sa predstavili muži i ženy v kategórii kulturistika. Medzi nimi nechýbal ani zverenec rimavskosobotského kulturistiku Rolanda Brosmana, Matej Nociar z Poltára. Ten si v kategórii klasická kulturistika vybojoval bronzovú medailu. Ako však vo štvrtok Brosman povedal pre Rimava.sk, videl to na zlatú priečku.

Rovnako tak napísal tesne po súťaži na svojom Facebook-ovom profile. „Mala to byť zlatá,“ napísal. Podľa jeho slov Matej mal formu vyšperkovanú na zlatú medailu. Vo svojej kategórii čelil deviatim súperom.

Na európskom šampionáte sa ešte predstaví v kategórii bikini fitness od 16 do 19 rokov, Michaela Ďubeková z Hnúšte. Ako však Rimava.sk informoval jej otec Dušan Ďubek, počas šampionátu vekovú kategóriu od 16 do 19 rokov zlúčili a Micheala sa tak v nedeľu, 6. mája, predstaví v kategórii do 23 rokov. Majstrovstvá Európy 2018 mužov, žien, juniorov, junioriek a masters v Santa Susanne potrvajú do pondelka, 7. mája.

Zdroj: Rimava.sk FOTO: Facebook Roland Brosman
Súvisiaci článok
AKTUÁLNE: Pretekári z regiónu bojujú na ME v kulturistike a fitness v Španielsku


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross