No active "ca-sidebar-197687" sidebar

ZRUŠENÉ: Začnite nový rok s cimbalovkou Cimbal Brothers a speváčkou Svetlanou Rymarenko

Všetkým, ktorí mali záujem o koncert kapely Cimbal Brothers oznamujeme, že koncert je zo zdravotných dôvodov zrušený. Peniaze za vstupenky Vám vrátime tam, kde ste si ich zakúpili. Za vzniknuté problémy sa v mene kapely i v našom mene ospravedlňujeme. Mestské kultúrne stredisko začína rok Novoročným koncertom skvelej cimbalovky Cimbal Brothers a známej speváčky Svetlany Rymarenko. Koncert je naplánovaný na piatok, 18. januára o 19:00 hod. v divadelnej sále Domu kultúry.Kapela, ktorá sa s úspechom predstavila v Rimavskej Sobote počas leta na nádvorí Čierneho orla, má repertoár zložený nielen z najznámejších pop-rockových piesní rôznych zahraničných aj domácich interpretov, ale aj Oscarom ocenené filmové soundtracky, universal world music či skladby z klasickej hudby – to všetko jednoznačne v modernom štýle, ktorý ich charakterizuje.

A na čo sa môžete tešiť? V jedinečnej kombinácii cimbalu a huslí zaznejú svetové hity od Michaela Jacksona, Queenu či Eda Sheerana až po piesne od Richarda Müllera a iných slovenských spevákov. Do ich zostavy pribudla Svetlana Rymarenko, známa najmä z kapely Fragile. Svetlana je však aj sólová interpretka a tiež vychytená štúdiová speváčka, ktorá spolupracuje so známymi menami z jazzovej aj popovej scény. „Skvelý hudobný zážitok, ktorý si počas Sobotského jazztivalu vychutnali takmer dve stovky divákov, bude obohatený nezameniteľným hlasom Svetlany Rymarenko,“ priblížila Regina Špitálová z MsKS.

Kapela Cimbal Brothers sa teší veľkému záujmu divákov i médií. Vstupné na koncert je 12 eur v predpredaji, 15 eur na mieste. „Všetkých, ktorí majú záujem o vstupenky prosíme, aby si ich čím skôr zakúpili. Urobiť tak môžu u nás v Mestskom kultúrnom stredisku alebo v Turistickom informačnom centre. Tým, ktorí nemajú možnosť prísť osobne, radi vstupenky rezervujeme“ uzavrela Špitálová.

Kontakty: 047 5621550 – MsKS, 047 5624351 – TIC, email: [email protected].

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross