No active "ca-sidebar-197687" sidebar

KlobásaFest 2022: Takýto program nás čaká

RIMAVSKÁ SOBOTA - Delí nás už iba niekoľko dní od podujatia, ktoré na námestie opäť prinesie vôňu grilovaných klobás, zábavu a hlavne priateľskú atmosféru.


K TÉME: Vôňa klobás sa vráti na Hlavné námestie, čaká nás 3. ročník KlobásaFestu. Prihlásiť sa do súťaže môžete aj vy


Po dvoch rokoch, počas ktorých sa prerušila organizácia všetkých verejných podujatí kvôli pandémii, je na tento rok pripravovaný 3. ročník tohto podujatia, na ktorom sa môžu stretnúť tímy, ktoré použijú svoje rodinné recepty a tajné ingrediencie, ktoré dozaista potešia chuťové poháriky návštevníkov a ochutnávačov.

Článok pokračuje pod reklamou


Na to, aby ste sa zúčastnili súťaže, je potrebné svoj tím prihlásiť do najbližšieho piatku (30. 9.). Všetky potrebné inštrukcie a podmienky na zapojenie sa do súťaže KlobásaFest nájdete na tomto odkaze. 


Kontakt na prihlasovanie tímov: [email protected], 0904 206 600.


Registrácia a rozkladanie stánkov sa začne o 8:00. Pri vjazde na Hlavné námestie sa zaregistrujete, prevezmete si základný balík, ktorý bude obsahovať číslo stanoviska, kupón na mäso, črevá, chlieb a vrecia na odpad. Do 10:00 budete mať čas na rozloženie stánku. O 10:00 sa KlobásaFest oficiálne odštartuje a začnú vznikať chutné klobásky.

Takýto program nás čaká počas celého dňa na KlobásaFeste 2022:


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross