No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Potrebujete načerpať duchovné sily? V Číži si pre vás pripravili pobyt ako šitý na mieru

Zdroj: Kúpele Číž

ČÍŽ – Na pobyte v obľúbených kúpeľoch si prídete na svoje po fyzickej, ale aj duchovnej stránke. Sprevádzať vás bude aj katolícky teológ a kňaz Miloš Lichner.

Liečebno-duchovný pobyt si v Prírodných jódových kúpeľoch Číž pripravili od 18. do 22. apríla (utorok až sobota) a záujemcovia si okrem procedúr môžu užiť aj sprievodné duchovné podujatia s kňazom Milošom Lichnerom. Ten každý deň odštartuje rannými chválami, hostia si môžu vychutnať aj každodennú omšu a samozrejmosťou budú aj večerné duchovné rozhovory a spoločné modlitby.

Miloš Lichner je obľúbený kňaz, teológ, vysokoškolský pedagóg a zároveň je členom jezuitského rádu. Pôsobil tiež ako prezident Európskej spoločnosti pre katolícku teológiu a ako dekan Teologickej fakulty Trnavskej univezity.

Zdroj: Kúpele Číž

Relaxačné pobyty v Číži patria medzi mimoriadne obľúbené a vyhľadávané. Je to nielen kvôli výborným službám, kvalitným procedúram a priateľskému personálu, ale aj vďaka jódovej vode a jej účinkom na ľudský organizmus.

Kúpele vďačia za svoj vznik náhodnému objavu jódo-brómového prameňa, ktorý bol pomenovaný Themis, v roku 1862, keď čížsky občan Harnócz Andráš pri kopaní studne na svojom pozemku narazil na slanú vodu.

Prví „pacienti“ tak boli miestni občania. O tri roky neskôr dal Dr. Karol Thana vodu na chemický rozbor a potvrdilo sa, že prameň slanej vody obsahuje niektoré liečivé prvky, najmä jód a bróm.

Komplexný liečebno – duchovný pobyt zahŕňa okrem ubytovania a plnej penzie aj lekárske prehliadky, 6 procedúr denne na základe odporúčania lekára a 45-minútový vstup do vnútorného rehabilitačného bazéna. Vďaka komplexnému liečebnému programu sa nemusíte starať o nič, len o váš fyzický a duševný oddych.

Prihlásiť sa môžete na tomto linku.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross