No active "ca-sidebar-197687" sidebar

ŠPORTOVÝ DEŇ: V Dome kultúry sa v sobotu vystrieda päť trénerov, zacvičte si s nimi

sportovy-denPowerjoga, Port De Bras, Rock Body, Joga, Zumba či E-fit - osvedčeným a obľúbeným štýlom cvičenia ale aj novinkám bude venovaný športový deň, ktorý sa opäť chystá v Dome kultúry v Rimavskej Sobote. Už túto sobotu, 14. septembra, tu od rána štartuje maratón pohybu a zábavy. Na pódiu sa počas dňa vystrieda päť skúsených trénerov a inštruktorov, zacvičte si s nimi 😉

Chcete urobiť niečo pre svoju fyzickú aj psychickú kondíciu? Získať silu, energiu, schopnosť odolávať stresu? Vyskúšajte Powerjogu. Cvičenie vychádzajúce z klasického a moderného tanca, prepojené s prvkami strečingu, posilňovania a posturálnych techník. Takto by sa dalo opísať Port De Bras. Odborníci ho zaraďujú do skupiny Body & Mind, ktorej cieľom je vytvoriť harmóniu a zosynchronizovať telo a myseľ. Celý zážitok navyše umocňuje hudba, relaxačná, no vôbec nie nudná. Lektorkami budú v oboch prípadoch vynikajúce inštruktorky Adriana Seidler z Aerobikového a jogového centra Arena Nitra a Michaela Hluchová, lektorka z Akadémie Powejoga Slovensko.

„Hardcore“ cvičenie Rock body pod vedením Petra Együda má vynikajúce účinky v oblasti transformácie celého tela, kondície a výdrže. Cviky v rôznych časových a dynamických intervaloch nie sú vôbec ľahké, ale všetko je v nás!

Chýbať nebude ani obľúbená temperamentná Zumba, tentokrát si ju účastníci športového dňa zacvičia s Láskou. S lektorkou Ivou Láska z Lučenca.

A na záver strečing a relax pri Joge, o pohodové cvičenie sa postará lektorka Janka Nagyová z Rimavskej Soboty, ktorú mnohí poznajú z pravidelných kurzov jogy.

Účastníci športového podujatia budú môcť okrem toho vyskúšať aj E- Fit tréning, ktorý prináša prelom vo svete športu. Vďaka špeciálnemu prístroju a jednoduchým cvikom sa dá celé telo precvičiť vo veľmi krátkom čase a veľmi účinne. Neveríte? V sobotu zaručene otestujte 🙂

„Pozývame všetkých, ktorí majú chuť zacvičiť si, vyskúšať novinky alebo majú záujem nájsť pre seba vhodný druh cvičenia a popritom zažiť kopu zábavy,“ povedala Regina Špitálová z Mestského kultúrneho strediska, ktoré je spolu s Norbi Update organizátorom ďalšieho Športového dňa v Rimavskej Sobote.

sportovy-den-plagat

Zdroj: Rimava.sk, Sponzorovaný článok (Rimava.sk je mediálny partner podujatia)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross