No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V Mestskej záhrade bude na deti čakať bohatý program

19. mája 2022 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA - Neviete, kam zájsť prvý júnový víkend s vašimi ratolesťami? Máme pre vás tip. Príďte sa 4. júna (v sobotu) pozrieť do Mestskej záhrady, kde bude pre vaše deti pripravený bohatý program.

O organizáciu tohto detského podujatia sa postarali členovia Centra voľného času RELAX Rimavská Sobota, Cyklistického klubu Rimavská Sobota spoločne s mestom R. Sobota.

Článok pokračuje pod reklamou


Program je pre deti pripravený od 10:00 do 13:30 hod.:

Pripravené budú cyklistické preteky pre deti aj rodičov v kategóriách Baby (rok narodenia 2018 a mladší), Mikro (rok nar. 2016-2017), Mili (rok nar. 2014-2015), Mini (rok nar. 2012 - 2013), mladší žiaci (rok nar. 2010-2011), starší žiaci (rok nar. 2008-2009) a preteky rodičov bez vekových kategórií.


Prečítajte si tiež: V Tornali pripravujú Deň detí, program bude v mestskej záhrade Zoltánka


Na pódiu členovia tanečných a športových záujmových útvarov predstavia svoju činnosť - CVČ RELAX (tanečné súbory, ju-jutsu, judo), ZUŠ (tanečný odbor), MsKS (Čisté duše).

Pripravené budú aj vystúpenia z DFS Hájik a DFS Háj aj s ľudovou hudbou. Deti určite poteší možnosť maľovania na tvár, keď sa budú môcť ich tváričky na chvíľu zmeniť na zvieratká či obľúbených hrdinov.

Článok pokračuje pod reklamou


Členovia z Dobrovoľného hasičského zboru Rimavská Baňa a policajného zboru deťom prevedú ukážky z ich činnosti a členovia územného spolku Slovenského Červeného kríža v Rimavskej Sobote ukážu, ako správne poskytnúť prvú pomoc.

S pracovníkmi hvezdárne budú môcť pozorovať zaujímavé útvary na oblohe a tak isto si budú môcť zatancovať moderné tance s tanečníkmi zo Základnej umeleckej školy a tanečnej školy Čisté duše.

V Minizoo si budú môcť pozrieť zaujímavé zvieratká alebo si zasúťažiť. Organizátori sľubujú počas celého podujatia veľa zábavy, pohybu, smiechu, ale aj sladké odmeny.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross