No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Železničiari vymieňajú koľajnice, obmedzí to dopravu

Pracovníci ŽSR dnes, 17. apríla, vymieňajú v okrese Rimavská Sobota a Lučenec na niektorých úsekoch koľajnice. Obmedzí to tak chod dopravy. Rimava.sk o tom informoval Ondrej Mlynka z odboru komunikácie slovenských železníc.Obmedzia sa týkajú úseku Rimavská Sobota – Rimavská Baňa, a to od dnes, 17. apríla do stredy, 18. apríla v čase od 8:20 do 12:00 hod. „V rámci tejto výluky sa v uvedenom úseku bude vykonávať súvislá výmena koľajníc,“ uviedol Mlynka. Ako ďalej poznamenal, od dnes až do štvrtka, 19. apríla od 7:00 do 13:00 hod. budú zamestnanci ŽSR vymieňať koľajnice aj v úseku Tornaľa – Štrkovec.

Výluke sa nevyhne ani úsek Holiša – Lučenec, kde od dnes až do piatka, 20. apríla v čase od 8:10 do 11:50 hod. budú pracovníci vykonávať opravu geometrickej polohy koľajníc. Podľa Mlynku budú cestujúci na týchto úsekoch prepravovaní náhradnou autobusovou dopravou.

„ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach,“ dodal na záver Mlynka.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross