No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zariaďte si kuchyňu po slovensky v modernom štýle

26. októbra 2022 |  | 

Slovenská kuchyňa s moderným vzhľadom. Ako si ju zariadiť?

Radi sa vystatujeme značkovými zahraničnými výrobkami, a pritom si neuvedomujeme, aké kvalitné produkty sa vyrábajú u nás doma. Aj vaša kuchynská linka môže prejsť rukami Slovákov, ktorí sa s ňou vyhrajú do posledného detailu. Kvalitné materiály, dôkladné spracovanie, dôraz na estetiku, a pritom všetko presne podľa vášho gusta, také sú slovenské kuchyne od výrobcu Sanas.

Kuchyňa je centrum rodinného života

Tu začíname svoj deň pri šálke kávy, tu sa zbiehajú rodinní členovia a zisťujú, čo to v hrncoch tak krásne vonia, tu končíme deň pri šálke teplého kakaa či čaju. Prišla k vám návšteva? V kuchyni pripravíte občerstvenie aj nápoje pre hostí, a ak je prepojená s obývačkou, o to viac by ste mali dbať na jej šarm. Komu by sa chcelo z obývačky hľadieť rovno na koreničky alebo hrnce? Chce to dobré nápady!

Nech je vaša kuchyňa umiestnená kdekoľvek v dome či byte, najväčšiu váhu na tom, ako bude na vás pôsobiť, má práve kuchynská linka. Vďaka širokej ponuke dekorov, farieb či prevedenia materiálov máte možnosť kuchyňu prispôsobiť ostatným častiam domu. Prispôsobenie sa netýka len vzhľadu kuchyne, ale takisto jej rozmerov či vnútorného vybavenia kuchynskej linky. Najlepšia kuchynská linka je tá, ktorá ukryje alebo vystaví všetko, čo má, a vďaka ktorej máte vždy všetko poruke a prehľadne usporiadané. Slovenský výrobca kuchýň Sanas má 60-ročné skúsenosti vo svojom odbore a pozná veľa fígľov, vďaka ktorým bude aj tá vaša kuchyňa najlepšia na svete. Kto si nechá poradiť, nič nestratí, ale naopak veľa získa.

Stretnutia pri spoločnom stole

Moderná slovenská kuchyňa neslúži len na prípravu jedál, ale aj na stolovanie, konverzáciu pri chutnom jedle či šálke kávy. Či si môžete dovoliť len malý jedálenský kútik, barový pult, alebo vám kuchyňa umožňuje využiť masívny jedálenský stôl, nikdy nepodceňte ich vzhľad. Perfektný dizajn kuchynskej linky si zaslúži byť doplnený o ďalšie štýlové kúsky nábytku. A v kuchyni či jedálni kraľujú práve jedálenské stoličky. Kvalitne vysušené masívne drevo namorené do želaného odtieňa môže vyniknúť samo osebe, alebo je doplnené luxusnou textíliou, či len na sedadle, alebo aj na operadle. Vidiecky zariadené kuchyne, ale aj tie rustikálne či vintage kuchyne si rozumejú najmä s celodrevenými stoličkami. Moderne vybavenej kuchyni doprajte luxusné čalúnené stoličky alebo kreslá s opierkami pre ruky. Stoličky do kuchyne vyberajte so zmyslom pre každý detail. Nie je dôležitá len ich farba, ale takisto to, či sa zmestia k jedálenskému stolu. Nič nenechajte na náhodu, nechajte to na odborníkov zo štúdia Sanas.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross