No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Hnúšťan Marek Osuch spolu s kapelou spojili sily s koncertmajstrom kosovskej filharmónie

Zdroj: Archív Marek Osuch

HNÚŠŤA/ROŽŇAVA – Marek Osuch z Hnúšte pôsobí v kapele Massriot už dlhé roky a hudobníkom sa podarila naozaj unikátna spolupráca. Spolu s kosovským virtuózom Visarom Kuçim prinášajú emotívnu skladbu, ktorej master vznikol v legendárnom štúdiu Abbey Road.

Ako pre portál Rimava.sk uviedol spevák kapely Massriot a bývalý Superstarista Robo Šimko, pieseň oslavuje krásu života a jeho kontinuitu aj po smrti, zdôrazňujúc, že dobrí ľudia zostávajú v spomienkach navždy živí. 

Článok pokračuje pod reklamou


S jeddným z najuznávanejších hudobníkov na Balkáne sa Šimko stretol náhodou. "Zoznámil som sa s Visarom náhodou v Prištine a hneď som vedel, že toto priateľstvo bude trvať dlho, som mu nesmierne vďačný, že do našej novej skladby vložil svoje srdce a majstrovstvo," dodal spevák.  

Mastering skladby mal na starosti legendárny Sean Magee z Abbey Road Studios v Londýne, držiteľ ceny Grammy a spolupracovník hviezd ako Deep Purple, John Lennon, či Nina Simone. Grafické spracovanie lyrics videa vytvorila pakistanská dizajnérka Maryam Shehzadi. 

Ako informoval gitarista z nášho regiónu Marek Osuch, "Nie Je Zlé" je emotívna balada s posolstvom, ktoré rezonuje v srdciach ľudí naprieč kultúrami. Je to oslava života, spomienok a dobra, ktoré v nás naďalej žije, aj keď už nie sme medzi nami. "Chceli sme dokázať, že hudba spája a oslovuje srdcia bez ohľadu na hranice," povedal Osuch.

Skladbu si môžete vypočuť NA TOMTO LINKU.

Zdroj: Archív Massriot

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross